10 טיפים לבחירת מנעול לבית

בחירת מנעול לבית חכמה

כדאי לדעת כיצד לעשות בחירת מנעול לבית בצורה נבונה, לפני שבוחרים מנעול לבית מומלץ לדעת מידע ע"י מנעולן מורשה עם ידע וניסיון, בגלל כמות השאלות המופנות אלינו יצרו את הכתבה שיכולה לעזור ולתת לכם טיפים לבחירת מנעול לבית, אם הנכם מעוניינים להחליף מנעול לבית וקשה לכם לבחור קראו עוד על טיפים לבחירת מנעול לבית ותרוויחו החלטה נכונה עבורכם.

10 טיפים לבחירת מנעול לבית

מנעול בדלת הוא הביטחון בבית, במשרד, במפעל ובכל מקום שיש למנוע פריצות וגניבות לא רצויות. אפשר למצוא מגוון דלתות מסוגים שונים ובשלל עיצובים, באיכות גבוהה ובעיצוב אטרקטיבי, אולם דלת איכותית היא לא הערובה היחידה למניעת פריצות ויש לבחור מנעול המתאים לתנאים במקום.

להלן עשרה טיפים לבחירת מנעול לבית שיספק לכם גם הגנה וגם שקט נפשי. הטיפים מחולקים לפי ההיבטים השונים בחייכם והם יכוונו אתכם בבחירת המנעול הנכון:

  1. תקציב – כמו בכל תחום אחר גם תחום המנעולים מאופיין בהיצע גדול של מנעולים ואביזרים נוספים. המחירים נעים מעשרות ₪ ועד למאות ואף לאלפי ₪. אם יש לכם תקציב מצומצם אתם יכולים בהחלט להסתפק בצילינדר שגרתי המתאים לתקציב שלכם. תקציב גבוה מאפשר לכם להוסיף אביזרים נוספים, כגון מנעול כספת עליון כדי לשפר את רמת ההגנה של דלת הכניסה.
  2. דירה בבעלותכם – אם הדירה בבעלותכם כדאי כמובן לרכוש צילינדר וציוד מנעולים איכותיים, למרות מחירם הגבוה. ההשקעה על ציוד המנעולים משתלמת לטווח ארוך, שכן הם עמידים יותר בפני בעיות שנוצרות עם הזמן ורמת ההגנה שהם מספקים גבוהה יותר.
  3. דירה שכורה – אם הדירה שכורה, עדיף להשקיע במנעול איכותי פחות שכן הנכס לא שלכם ואין טעם להשקיע בו. נוסף על כך, מקובל כי שוכרים חדשים מחליפים צילינדרים וכך אין צורך להשקיע במנעול יקר שבמילא יחליפו בתוך זמן קצר.
  4. בית פרטי או דירה – כאשר אתם מתגוררים בדירה, אפשר להשקיע בסורגים טובים ובמנעול טוב לדלת הכניסה. אך אם אתם מתגוררים בבית פרטי בעל כמה כניסות, מומלץ לדאוג לציוד מעולה בכולן. אפשר לדאוג למפתח זהה בכולן כדי להקל על דיירי הבית.
  5. ילדים קטנים – עליכם לבחור את המנעול המתאים לפי גיל האנשים המתגוררים בבית. לדוגמה, מנעול פרפר נוח כשיש ילדים קטנים כי הם יכולים לנעול את הדלת ללא קושי אם אתם יוצאים לכמה דקות. מצד שני, הם גם עלולים לצאת בקלות מהבית בלי שתדעו.
  6. מקום מגורים – ישנם מקומות בארץ ובהם כדאי להשקיע יותר באבטחת הבית או הדירה. לצערנו ישנן שכונות המועדות יותר לפורענות בשל מהיעדר תאורת רחוב, דרכי מילוט נוחות ועוד. אם אתם מתגוררים באזור המועד לפריצות אנו ממליצים להשקיע בכל אמצעי המיגון הקיימים, כולל צילינדר איכותי, מנעול כספת עליון ועוד.
  7. עסק – מנעולים איכותיים לעסקים הם מחויבי המציאות, שכן יש במשרד או במפעל ציוד יקר ערך או נתונים חשובים.
  8. מצב אישי – אם התגרשתם ואתם לא מעוניינים שלאקס שלכם יהיה מפתח לדירה, מומלץ להזמין מנעול חדש.
  9. אובדן מפתח – אם מישהו מבני הבית איבד את המפתח, מומלץ להחליף את המנעול, גם אם יש לכם מפתח נוסף.
  10. פריצה – אם התרחשה פריצה בבית או במשרד יש להחליף במהירות את המנעול, גם אם הגנבים נכנסו דרך החלון. אין לדעת אם הפורצים מצאו מפתח שהיה זרוק בבית ויעשו בו שימוש בעתיד.

כללים אלה יוכלו להנחות אתכם האם כדאי להשקיע במנעול איכותי או האם ניתן להסתפק במנגנון פשוט יותר, כמו גם מצבים ובהם כדאי להחליף מנעול קיים.

רוצים להחליף מנעול? ראו החלפת מנעולים

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים