תיקון דלת כניסה לבניין

שירותי תיקון דלת כניסה לבניין 24 שעות

כאשר מתוכנן להתבצע תיקון דלת כניסה לבניין – חשוב לבחור היטב את המנעולן המבצע, אך מעבר לשירות שניתן, ישנם מספר גאדג'טים שניתן לספק עבור הדלת שלכם. מומלץ לשקול בכובד ראש את קנייתם לשם הנגשה, נוחות יתר וכמובן – אבטחה טובה יותר בקרבת הדלת.

סוגי תקלות שעשויות להתגלות בדלת הכניסה

בדלת עם מנעול חשמלי משולב אינטרקום – הוא אינו מגיב לפקודות – במקרה זה תיקון דלת כניסה ללובי נדרש. במסגרתו תתבצע בדיקה של האינטרקום ושל המנעול עד לזיהוי התקלה, הוצאת הרכיב הפגום והחלפתו בחדש.
הדלת נצמדת לרצפה – זה נובע בעיקר ממגע שלה עם נוזלים, גשמים ולחות. מומלץ לשים גגון מעליה להבא. כרגע, בשירות תיקון דלתות כניסה לבניין תתבצע הגבהה של הדלת וכיוון מחדש.
נתקע מפתח במנעול של הדלת – המפתח יישלף על ידי מחלץ המפתחות. ייתכן כי במסגרת שירות תיקון דלת כניסה לבניין יבקש מכם המנעולן צילום של הדלת על מנת לדעת איזה מחלץ עליו להביא כדי להוציא משם את המפתח.
סוגי שדרוגים שמומלץ לרכוש עבור דלת תקינה

  • ידית בהלה – נועדה עבור דלתות בניין שלא חוזרות וננעלות. ידית בהלה גורמת לדלתות לחזור לאחר שעוזבים אותן עד לביצוע טריקה.
  • צילינדר ייל סמארט – צילינדר שנועד לדלתות כניסה וידוע כחזק ביותר: 7 פינים טלסקופיים המקשים על פריצתו על ידי מקדחה.

תיקון דלת כניסה / לובי לבניין ושיפוצה

השירותים הללו ניתנים לצריכה על ידי פנייה אל מנעולן מוסמך. הוא יברר כיצד נראית הדלת שלכם ויספק את השירות המבוקש לה. כאשר בוחרים את המנעולן לביצוע השירות – חשוב להיות חדים ולבחור באיש מקצוע אשר מתמחה במנעול שלכם, בסוג הדלת שלכם, ובאינטרקום שלכם, במידה והבעיה היא בעיית אינטרקום. בחברות בוטיק לתחום המנעולנות יושבים מספר מומחים בכפיפה אחת וכל אחד נשלח לבית שהוא יידע לחלץ אותו בדרך הטובה והחכמה ביותר, לרוב מבלי לשבור מנעולים.

תיקון דלת כניסה לבניין

שירות מהיר – מגיעים לכל בית בקלות

כל הזקוק לשירות תיקון דלתות כניסה לבניין יכול להיות בטוח שהמנעולן בדרך אליו לביצוע השירות אשר הזמין במועדו. ההמלצה שלנו היא לתזמן את שירותי החירום למיידי ואת שירותי השיפוצים לזמן אחר שיהיה מקובל ונוח לשני הצדדים.

רוני מנעולים – החברה שלך לתיקון דלתות לובי / כניסה

חברת רוני מנעולים מנוסה בהתקנה ושיפוץ של כל סוגי דלתות הבניין. תיקון דלת לובי היא מלאכה למקצוענים ולכן חשוב לוודא שהמנעולן בקיא בסוג הדלת שלכם. במסגרת תיקון דלת כניסה לבניין ניתן גם לשדרג דלת תקינה וגם לתקן/לפרוץ דלת תקולה.

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002