שירות לדלת רשפים

שירות לדלת רשפים 24 שעות

האם אתם זקוקים לשירות לדלת רשפים? אנו בחברת רוני מנעולים עומדים לרשותכם כדי לתת שירות ותחזוקה לכל הסוגים והדגמים של דלתות רשפים. דלתות רשפים מיוצרות בסטנדרטים בינלאומיים תחת פיקוח ואיכות מקצועיים. החברה מייצרת דלתות פלדה המשמשות מקומות שונים כדלתות ביטחון ונוסף על כך מייצרת החברה דלתות כניסה מעוצבות, דלתות למרחבים מוגנים, דלתות ומשקופים מנירוסטה, דלתות זכוכית חסינות לאש ועוד. רמות הגימור של הדלתות הן בין הגבוהות שיש ומשום כך על שירות לדלת רשפים להתבצע בעזרת הכלים הטובים ביותר, ובידי איש מקצוע המתמצא בתחום.

שירות לדלת רשפים
שירות לדלת רשפים

מה כלול בשירות לדלת רשפים

דלת רשפים היא דלת עמידה המיוצרת באיכות גבוהה מאוד. הגימורים שלה מעולים והיא יכולה לתפקד למשך שנים רבות, בתנאי שאיש מקצוע מוודא תחזוקה מקצועית לדלת. השירותים שאנו נותנים ברוני מנעולים לדלת רשפים הם:

  • תיקון – במידה ומנגנון הדלת התקלקל אנו מתקנים אותו או מחליפים אותו אם יש צורך בכך. אנו גם מבצעים החלפה או תיקון של סף לדלת ומתאימים אותו למידות דלת רשפים שברשותכם. אם יש צורך אנו מבצעים ציפוי דלתות מקורי כך שהדלת תיראה חדשה לחלוטין.
  • תחזוקה – יש לבצע תחזוקה שוטפת בדלת רשפים. אין לשמן את הצילינדר לבד בשום אופן ויש להזמין מנעולן דלתות כדי שישמן אותו עם שמן מיוחד לדלת ובטכניקה מתאימה. אנו מעניקים תחזוקה גם לבריחים ולכל חלקי הדלת הדורשים טיפול תקופתי.
  • פריצה או אובדן מפתח – אם פרצו לכם דרך הדלת או בדרך אחרת, אנו מספקים שירות של החלפת צילינדר לפי המידות המתאימות לדלת.

השירות של חברת רוני מנעולים

אנו בחברת רוני מנעולים מתמצאים בכל סוגי הדלתות ובכל סוגי המנגנונים הקיימים. אם יש לכם בעיה עם דלת רשפים נגיע למקום ונבדוק מה גרם לבעיה. האם המנגנון ישן והתקלקל ויש להחליפו או שאפשר לתקן את המנגנון ולחסוך בעלויות. נוודא שהדלת אמינה ומתפקדת גם לאחר שנים רבות.

אנו מספקים שירות לדלת רשפים במקרה של ניסיון פריצה לבית או למפעל ובודקים האם נגרם נזק לדלת. אנו גם מספקים שירות של שכפול מפתח למקרה של מעבר דירה או איבוד המפתח. כל אנשי הצוות שלנו הם בעלי תעודת יושר מהמשטרה ובעלי ניסיון רב בשירות לדלת רשפים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה משעות היום כדי לסייע וכדי לתת שירות מקצועי ואדיב.

מספקים גם שירות לפלדלת, רב בריח, חוסם, עץ, זכוכית.

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002