שירות לדלת חוסם

אמינות שירות לדלת חוסם 24 שעות

החברה המובילה בתחום תיקון עם שירות לדלת חוסם בזמן מהיר 20 דקות. דלתות שריונית חוסם הן מהדלתות הטובות בנמצא. הן מיוצרת באמצעות טכניקה מתקדמת של עמידות וביטחון, המושגת באמצעות טכנולוגיית INFINITY. טכנולוגיה זו מאפשרת לייצר בדלת צירים מאסיביים נסתרים, המעניקים לדלת עמידות בפני ניסיון פריצה אלימה.

שירות לדלת חוסם
שירות לדלת חוסם

קצת על הדלת חוסם:

לדלת בריחים חזקים, בידוד תרמי ואקוסטי ומבנה כנף חזק, נתונים המאפשרים לדלתות שיריונית חוסם לתפקד כדלתות אש ודלתות ביטחון אמינות במיוחד. במקביל מושקעים משאבים רבים כדי להעניק לדלות אסתטיקה ועיצוב מקורי, כך שהן משמשות כדלתות כניסה מעוצבות בבתים פרטיים ומשרדים כאחד.

לאור נתונים אלה על השירות לדלתות אלה להיות מבוצע עם כלים עדינים אך מקצועיים ברמה בינלאומית. לא כל מנעולן יודע לתת שירות לדלת חוסם ויש לוודא את הניסיון שלו והידע שלו בתחום הטכנולוגיה שבאמצעותה יוצרה הדלת.

שירות לדלתות חוסם מכל סוג

השירות שאנו נותנים בחברת רוני מנעולים מקיף את כל סוגי התחזוקה והתיקון לדלת חוסם. אנו מבצעים עבודות תחזוקה ותיקונים שוטפים, תוך הקפדה על שמירת המראה המקורי של הדלת כדי לא לפגוע בעיצוב שלה ובמנגנונים שלה.

אנו מספקים שירות בתחומים אלה:

  • תחזוקה שוטפת – הכוללת שימון הצירים פעם בשנה באמצעות שמן מיוחד וטכניקה מקצועית.
  • החלפת צילינדר – אם המפתח לא פועל ולא נכנס לצילינדר, אין לשמן אותו בשום פנים ואופן ויש להחליפו. החלפת צילינדר מומלצת במקרים של אובדן מפתח, ניסיון פריצה לבית או למפעל או חבלה בדלת. אנו מתאימים את הצילינדר הנדרש לסוג הדלת.
  • תיקון ידיות או בריחים – מפאת בלאי הזמן לעתים ידיות הדלת או הבריחים מתקלקלים ויש לדעת כיצד לתקנם במקצועיות.
  • שיפוץ דלת חוסם – אם יש בעיה בעיצוב של הדלת כגון טפט שהתקלף מומחים בנושא ציפוי דלתות, צבע שירד, סף דלת מקורי שהתקלקל, אנו מבצעים את השיפוץ בצורה העדינה והמקצועית שיש כדי לשמור על המראה והסגנון המקוריים של הדלת.

שירות אחזקה ותיקונים לדלתות שיריונית חוסם

אנו בחברת רוני מנעלים בעלי ניסיון עשיר במתן שירות לדלתות שריונית חוסם ואנו מכירים את כל הטכנולוגיות המשמשות את המפעל לייצור הדלתות. אנו מתמצאים בתחזוקה ותיקון דלתות מעוצבות, דלתות פלדה המשולבות צביעה בתנור, דלתות חסינות אש, דלתות קלאסיות ועוד.

כל העובדים שלנו הם בעלי תעודת יושר מהמשטרה ובעלי הכשרה מתאימה לאחזקה, טיפול ותיקון דלתות חוסם. אנו דיסקרטיים ומעניקים שירות אדיב ואישי לכל אחד. אנו זמינים לקריאה 24 שעות ביממה ומגיעים בתוך זמן קצר כדי לסייע ולעזור בשירות לדלת חוסם שיש לך בדירה או במקום העבודה.

להזמנת שירות לדלת חוסם חייגו עכשיו: 052-500-9002 רוני מנעולים

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002