שירות לדלתות זכוכית

שירות מקצועי לדלתות זכוכית

אמינות, איכות, מקצועיות –

כי מגיע לכם יותר!

שירותי דלתות זכוכית בבית ובמשרד

רוני מנעולן עוסק במנעולנות הנדרשת כשירות לרכב, לבית ולכספת, ובמקביל לכך עוסק גם בכל הקשור לתיקוני דלתות ולהרכבתן. יש לכם דלת זכוכית ואתם זקוקים לתיקון הצירים שלה? תיקון מנגנון הנעילה? יישור הדלת? מעוניינים להתקין זכוכית מחוסמת? חסרה לכם ויטרינה בדלת הבית או החנות? שירותים רבים הקשורים לדלת זכוכית ולדלתות אחרות תוכלו לקבל בדייקנות, במקצועיות ובמהירות אצל רוני המנעולן. אל תגידו שלא אמרנו…אנחנו כאן!

 

תקלות בדלתות זכוכית

יכולות להיות תקלות שונות בדלת זכוכית, תקלות שיצטרכו תיקון של איש מקצוע מיומן. התקלות יכולות להוות בעיה בכיוון פתיחת הדלת, מנגנון נעילה מקולקל, צירים פגומים, סדקים בזכוכית, ציפוי שיצא מהמקום, ידית לא תקינה, גומיות שהתיישנו או בשפה ספרותית גומיות ש”אבד עליהן הכלח”, לעיתים אתם מבקשים לשפץ את הבית ולעקור את דלת הזכוכית מהמקום – גם בכך נוכל לעזור. לא חסרות תקלות בדלת הזכוכית היפה שלכם, אנחנו כאן לעזר בכל רגע נתון, נגיע, נאתר את הבעיה ונפעל כדי להחזיר את המצב למוטב בבית או במשרד.

 

טיפול בדלת זכוכית – כל מה שתבקשו – בדרך אליכם

התקנת דלת זכוכית ותיקונה כוללים התייחסות לדרישות הלקוח. כל דלת כוללת זכוכית מסוג אחר. יש זכוכית חלבית, זכוכית שקופה או זכוכית שקופה בעלת ציפוי נגד גנבים. כשאתם מתקינים דלת צריך להבין מה מידת העובי שלה, מה רמת השקיפות הרצויה, אם דרוש לכם ציפוי ואם יש לכם צרכים נוספים שקשורים לדלת שלכם. לעיתים תידרשו לתקן בדלת את המנעול, להחליף משאבה או להתאים את הדלת לשומרי שבת על ידי הפעלת מנגנון מכני שיסייע לכם בפתיחת הדלת ובסגירתה בלי שתצטרכו להפעיל אותה בעצמכם.

מומלץ: תיקון דלת זכוכית

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים