קודן לדלת

שירותי תיקון מכירה והתקנת קודן לדלת

מנעולן מומחה לקודנים

אחת הבעיות הנפוצות של המנעול הוא אובדן המפתח. זה יכול לקרות לכל אחד בלי קשר לאיכות המנעול והתוצאה לא נעימה. בכדי למנוע מצבים כאלה ואף להגביר את האבטחה ולהקשות על פריצות ישנו קודן לדלת המותאם לבית, למשרד ועוד.

 

למה קודן לדלת הוא טוב יותר ממנעול רגיל?

קודן לדלת הינו מנגנון קומבינציות המספק סיגנל למנעול חשמלי. בדרך נראה קודן המשולב באינטרקום בכניסות לבנייני דירות. הקודן הינו פתרון יעיל וטוב ממספר סיבות:

  • עדיף קוד ממפתח – אף אחד לא אוהב לאבד את המפתח והשאיפה היא להימנע מהמצב ככל האפשר. קודן לדלת אינו מצריך שמירה על מפתח, והשימוש בו דורש רק לזכור את הקוד הסודי.
  • מונע שכפול המפתח – ישנם מקרים בהם לפורץ יש גישה למפתח הבית והוא משכפל אותו ופורץ לדירה. חושדים? רוצים לרענן נהלים? החלפת הקוד הינה פשוטה ביותר לביצוע וחוסכת את הטרחה שבשכפול מפתחות.

 

נוחות עם קודן לדלת:

  • נוח יותר להעברה – אין צורך לשכפל את המפתח לטובת האנשים שאתם רוצים שיהיה להם עותק שלו, ניתן פשוט לגלות להם את הקוד הסודי ובכך למנוע את הטרחה שבשכפול המפתח.
  • בקרת כניסה ויציאה – הקודן מהווה פתרון אלגנטי בסביבה שבה עוברים מספר רב של אנשים מורשים כמו בניין דירות או משרדים. כבונוס נוסף ניתן לפקח ביעילות על התעבורה במקום, שעות פעילות, זהות האנשים ועוד.

 

טוב לדעת עוד על קודן לדלת:

קודן לדלת הינו פתרון נעילה שימושי ונוח ולכן נפוץ ביותר בימים אלה. אך גם בקודן כמו בכל פתרון נעילה אחר, ישנם סוגים טובים פחות וטובים יותר. מפני שרבות ממערכות הקודן חשופות לפגעי מזג האוויר, הן נדרשות לעמידות גבוהה. קודן טוב מסוגל לעמוד בפני פגעי מזג האוויר בצורה אמינה, התצוגה מוארת וברורה ומאובזרת במנגנון משוב קולי המגיב למערכת כפתורים מוארת ונוחה למגע.

 

קודן לדלת – בחירה טובה בשבילכם

התקנת קודן בצורה מקצועית חשובה לתקינות מערכת הנעילה והפתיחה בכניסה שלכם. לכן, עדיף להזמין טכנאי או מנעולן באישור משטרת ישראל שאמינותו מובטחת ולדרוש שיתקין לכם קודן איכותי ואמין.

מתי מזמינים?

אם אתם מעוניינים להתקין קודן לדלת על-ידי מנעולן מיומן וותיק בתחום הזמין 24 שעות ביממה, התקשרו לרוני מנעולים מנעולן מהיר ומורשה במספר 052-500-9002 או השאירו פרטים באתר ואשוב אליכם בהקדם.

להזמנת שירות תיקון קודן לדלת חייגו 24 שעות: 052-500-9002

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002