ציפוי דלתות רב בריח

שירותי ציפוי דלתות רב בריח מקורי

גם הדלתות החזקות והטובות ביותר – סופן להתבלות ולהתקלף. במקרה כזה, יש מי שידאג לכם גם אם פגה לכם האחריות על דלת הכניסה. ציפוי דלתות רב בריח אפשרי ליישום על ידי מנעולן מוסמך בדיוק רב ותוך החזרת הדלת למצב תקין כשהייתה בעבר. על מנת לממש ציפוי דלתות רב בריח ניתן לפנות, אם כן, למנעולן מוסמך. להלן המלצה על חומר ציפוי מוצלח במיוחד.

ציפוי ווינוריט: מתאים לכל דלתות הכניסה: פלדלת, חוסם, שיריונית ועוד
ווינורייט הוא חומר חלק שגורם לדלת להתחדש ולהיראות בדיוק כפי שהייתה בעבר, ביום הרכישה. ציפוי דלתות רב בריח עם חומר ווינורייט מאפשר גם לכם ליהנות מדלת חדשה ויפה אפילו שהיא נמצאת בחזקתכם כבר עשרות שנים ועל כן – התבלתה.

מימוש הציפוי

המנעולן מגיע למשרד או לבית הלקוח, עוקר את הדלת מציריה ומציב אותה על משטח עבודה מוגן. המנעולן מתחיל לצפות את הדלת תוך שימוש במדבקות וניירות ייעודיים לספיגת החומר בדלת ומימוש הציפוי הלכה למעשה באופן מיטבי. עד סיום יום העסקים – הדלת מוחזרת למקומה הקבוע כשהיא כמו חדשה.
מגוון ציפויים לבחירה
יוצגו לך אפשרויות רבות עבור ציפוי דלתות רב בריח מתוך קטלוג מסודר ומאורגן. אפשרויות אלו נועדו לאפשר לך לבחור את הציפוי שמתאים ביותר עבור הדלת שלך. המנעולן יציג רק אפשרויות שמתאימות לסוג דלת הרב בריח שיש לך בבית, כמובן.
עבודה מושלמת, שקטה ונוחה לכל שכן

צוות המנעולנים שאמון על הציפוי יעבוד בשקט, ללא הפרעה לשכנים ולעוברי האורח הנוספים, יבצע את הציפוי במהירות, ביעילות ובקלות. בסיום – מובטחת דלת בוטיק חדשה כביום קנייתה, כפי שלא הכרתם זה שנים רבות. ניתן להגיד שלום, סוף סוף, לקילופים ולעיוותים שספגתם בדלת כל השנים.

בדיקה עבור דלת שהותקנה מחדש

בטרם יעזוב המנעולן את הדירה או מהשרד, הוא יערוך בדיקות על מנת לוודא כי ציפוי דלתות רב בריח מטעמו עבר בהצלחה, מבלי לגרום נזק לצילינדר או למנעול. במידת הצורך, הוא יבצע תיקונים, עד להשלמת כל הנחוץ לכם בדלת, והחזרתה למוטב באופן מלא.

לציפוי דלתות רב בריח – פנו לרוני מנעולים

רוני מנעולים היא חברת בוטיק העוסקת בכל סוגיות המנעולנות לרבות ציפוי דלתות רב בריח. רוני מנעולים עובדת עם כל סוגי הדלתות: חוסם, שיריונית, רב בריח ופלדלת. מומלץ לתאם ביקור מראש ולצייד את המנעולן במידע מלא על הדלת כולל צילום מסך שלה.
למידע ופרטים מלאים על ציפוי דלתות רב בריח צור קשר עמנו, נשמח לעמוד לשירותכם.

רוצה לקרוא עוד בנושא? אולי לראות את מגוון הצבעים שניתן לקבל.
לחץ כאן כדי לראות עוד על ציפוי דלתות

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Powered by