צילינדר מולטילוק אינטראקטיב פלוס

מנעול צילינדר interactive מבית מולטילוק עם כרטיס שכפול

אינטראקטיב + – מולטילוק interactive + צילינדר איכותי
  • מוצר ברמה איכותית
  • באישור מכון התקנים
  • מוצר כחול לבן
  • מגיע עם כרטיס שיכפול מבוקר

צילינדר מולטילוק

הגנה איכותית כחול לבן

צילינדר אינטראקטיב

החלפת צילינדר מולטילוק לבית ולעסק רוני מנעולים מנעולן מורשה 24 שעות בשבילכם.  תגידו, לא נמאס לכם לחשוש מפני פריצות לבית? כמה פעמים אתם בודקים את הדלת שלכם ומדמיינים שאולי יפרצו לכם? ואולי כבר חוויתם פריצה למשרד או לבית? אם אתם רוצים למנוע מצבים לא נעימים שכאלו אתם יכולים לפעול ולרכוש צילינדר מולטילוק אינטראקטיב פלוס. מדובר על צילינדר שירגיע אתכם ויאפשר לכם להיות מוגנים מפני פריצות.

מהו הצילינדר הזה ומהו סוד קסמו?

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב הינו תוצרת ישראל והוא מותאם לתנאי הארץ. כמו כן, עומד הצילינדר בסטנדרטים בינלאומיים ובדרישות מכון התקנים. הצילינדר כולל כרטיס בקרת שכפול ומערכת נעילה חכמה, מוגנת ומבוקרת שכפול. כמו כן, מכיל הצילינדר מערכת נעילה איכותית עם פין דרוך קפיץ בתוף. הפין יוצר קומבינציה וירטואלית כאשר מכניסים את המפתח לצילינדר. המפתח מוגן ומבוקר בפני שכפול, דבר אשר מעניק למשתמש ביטחון רב.
במידה ויהיה צורך לשכפל את המפתח, יתבצע השכפול על ידי הצגת כרטיס שכפול של מולטילוק. על השכפול להתבצע על ידי מנעולן מנוסה אשר הוכשר כהלכה. באמצעות הצילינדר יהיה ניתן להגן על הבית, על הרכוש ועל בני הבית בפני ניסיונות פריצה.

שומרים עליכם בכל מצב

אם אתם מעוניינים להגן על הבית, המשרד ועל היקרים לכם ביותר- על משפחתכם, מומלץ עבורכם להתקין צילינדר מולטילוק אינטראקטיב וליהנות מכל היתרונות של צילינדר מולטילוק החדיש והמתקדם. התקנת הצילינדר חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים וכאן אנו נכנסים לתמונה. אם אתם רוצים להתקין את הצילינדר החדיש אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- רוני מנעולים. אנשי המקצוע של החברה יעניקו לכם את השירות האיכותי והאדיב ביותר. מעבר לזאת אנו מעניקים אחריות מלאה עבור העבודה המתבצעת, אנו זמינים לשרותכם במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וגובים מחירים הוגנים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

או, תתקשרו עכשיו ונגיע תוך 20 דקות – חייגו עכשיו: 052-500-9002

למידע כללי ורחב יותר על ראה החלפת מנעולים

להזמנת צילינדר מולטילוק אינטר אקטיב פלוס חייגו: 052-500-9002 רוני מנעולים

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002