פריצת רכב טויוטה

טיוטה הרכב היפני מספר 1 (לדעתנו) מבחינת אמינות ואפס תקלות. אך אם ננעלתם מחוץ לרכב טיוטה ובדקתם שאין לכם מפתח נוסף אז מזמינים פורץ רכבים מוסמך לרכב טיוטה מחברת רוני מנעולים.

פריצת רכב טויוטה נעול עם המפתח בפנים:

במצב כזה, פריצת הרכב היא ללא נזק באחריות. לאחר הפריצה תוכלו ישר להניע את הרכב ולנסוע לאן שתכננתם לנסוע לפני. פריצת רכב טיוטה כשאין מפתח בכלל: במצב שבו אין לכם מפתח בכלל (גם לא בתוך הרכב טיוטה) אז הצורך כאן הוא למנעולן רכב שיוכל לפתוח את הרכב טויוטה ללא נזק ולאחר מכן לייצור לכם מפתח חדש.

טויוטה

שיחזור מפתח טיוטה עסק לא זול (לעומת רק פריצה) אבל כשאין מפתח לא מחליפים את כל המנעולים ברכב מפני שזה כבר יהיה הרבה יותר יקר. אם יש חשד שלמישהו יש את המפתח לרכב ניתן לשנות את הקומבינציה של הסוויץ (ההתנעה) כך שגם אם היו מכניסים את המפתח הקודם המפתח לא היה מניע את הרכב. חשוב לדעת, שאר המנעולים ברכב ישארו כפי שהיה המפתח הקודם (אלה אם כן תשלמו אקסטרה לשיני קוד נעילה לכל המנעולים ברכב). דגמי טויוטה בשירות שלנו:

למה אנחנו?

המכונות הכי טובות לשיכפול מפתחות לרכב גלמי מפתח מקוריים של טויוטה שבבי צ׳יפ (בתוך המפתח) הכי איכותיים. אצלנו לאחר שיחזור מפתח, המפתח יכנס חלק וללא קושי ומשחקים. מנעולן רכב מורשה לרכבי טויוטה.

נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה צוות רוני מנעולים

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים