פורץ משאיות

שירותי פורץ משאיות 24 שעות

פורץ משאיות מורשה

באישור המשטרה

המשאית נעולה? פורץ משאיות זמין 24 שעות ביממה לשירותך. ירדת לשתות קפה וטרקת את דלת המשאית כשהמפתח בפנים? אנו נגיע אליך בזמן שיא כדי לפרוץ את דלת המשאית ללא עקבות וללא נזקים. אנו בחברת רוני מנעולים מספקים שירותים של פריצת משאיות מכל הסוגים ובכל המצבים.

כדי להיות פורץ משאיות יש להיות בעל ניסיון עשיר בפריצת רכבים ומנעולים, משום שיש לעשות זאת במהירות מבלי לגרום נזק לדלת המשאית. כל אנשי הצוות של רוני מנעולים יודעים כיצד לפרוץ משאיות בצורה המקצועית ביותר ואנו עומדים לרשותכם 24 ביממה כדי לעזור לכם.

מתי צריך פורץ משאיות?

משאיות הן כלי רכב מתוחכם ויש בהן שיטות נעילה ומנעולים מורכבים. פורץ משאיות נחוץ בכמה מקרים ובהם יש בעיות עם מנעול המשאית:

  • גם הנהגים המיומנים ביותר עלולים לרדת מהמשאית בעודה דולקת, לטרוק את הדלת וכך להישאר מחוץ למשאית ללא מפתח. זהו רגע מלחיץ, שכן במשאית יכולה להיות סחורה יקרה שצריכה להגיע ליעדה בזמן. הנהג לא יכול להשאיר את המשאית דולקת וללכת להביא מפתח חלופי או לעזוב את המשאית. במקרה כזה יש להישאר ליד המשאית ולהזמין שירות של פורץ משאיות, שיכול להגיע בתוך זמן קצר כדי לסייע.
  • איבוד מפתח – הגעתם בבוקר למשאית וגיליתם שאיבדתם את המפתח? המפתח הרזרבי בתוך המשאית עצמה? התקשרו אלינו ואנו נגיע במהירות כדי לפרוץ את המשאית ולאפשר לכם גישה למפתח שנמצא בה. אנו נוכל גם לשכפל לכם מפתח מתוך צילינדר קיים וכך אנו פותרים לכם את הבעיה במקום עצמו.
  • ניסיון פריצה – לעתים הפורצים לא מעוניינים לגנוב את המשאית, אלא רק לגנוב חפצי ערך שהושארו בקבינה. למשל מחשב, תיק אישי ועוד. במקרה כזה הם עלולים לחבל בדלת ואי אפשר לפתוח אותה יותר. אנו נגיע במהירות כדי לטפל בצילינדר.

שירות פריצת משאיות של רוני מנעולנים

כל העובדים שלנו הם בעלי תעודת יושר מהמשטרה ולרשותנו ניסיון עשיר בפריצת משאיות. אנו מודעים לכך שבדרך כלל המשאית אינה הרכוש של הנהג ומבינים את הלחץ שנגרם לו אם אינו יכול להיכנס אליה ולבצע את עבודתו. דווקא משום כך אנו מקפידים להיענות במהירות הבזק לקריאות של נהגי משאיות. אנו זמינים 24 שעות ביממה ועומדים לרשותכם כדי לפתור כל בעיה הקשורה לנעילת המשאית שלכם. אחד מאנשי הצוות של רוני מנעולים יגיע אליכם בחיוך, יפתור לכם את הבעיה ויאפשר לכם להמשיך בדרך כפי שתכננתם.

פורץ משאיות מוסמך באישור משטרת ישראל

לשירות פורץ משאיות 24 שעות חייגו: 052-500-9002 רוני מנעולים

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים