פורץ ארגזים

שירות פורץ ארגזים 24 שעות

פורץ ארגזים מהיר

בכל שעה פורץ ארגזים לאופנוע זמין לשירותכם, נעלתם בטעות את המפתח בתוך הארגז של האופנוע? הורדתם את כיסא האופנוע ומתחתיו המפתח? אל תדאגו, אנו ברוני מנעולים נגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לסייע וכדי לעזור. פריצה של אופנוע היא דבר המצריך מקצועיות ועדינות כאחד. יש לדעת כיצד לפרוץ את הארגז, אך מצד שני לעשות זאת בעדינות כדי לא לחבל באופנוע.

אנו מגיעים לכל קריאה ומטפלים במקצועיות בפריצה של ארגזי אופנוע מכל הסוגים. השיטות שאנו עובדים בהן הן עדינות, ללא גרימת נזק לארגז או לאופנוע. אנו נפתור עבורכם את הבעיה כך שתוכלו לקבל את המפתח בחזרה ולנסוע לדרככם.

מתי יש להזמין שירות של פורץ ארגזים?

לפעמים רוכבי אופנוע ממהרים, במיוחד אם הם שליחים וצריכים להגיע ממקום למקום בתוך זמן מוגדר. משום כך הם עלולים ברגע של חוסר תשומת לב לסגור את המפתח בתוך ארגז האופנוע, או לסגור את הכיסא כאשר המפתח בפנים. בשני מקרים אלה המפתח נעול ואין אפשרות להתניע שוב את האופנוע. אנו מעניקים שירות של פריצת ארגזים מכל הסוגים ועם כל סוגי המנעולים:

  • ארגז לאופנוע עם מנעול רגיל – אם ברשותכם ארגז עם מנעול רגיל, נוכל לפרוץ את הארגז בעדינות ולשחרר לכם את המפתח, ללא נזקים וללא שריטות.
  • ארגז לאופנוע עם מנעול רתק – גם אם נעלתם את המפתח בתוך ארגז עם מנעול רתק נוכל לסייע לכם. זהו מנעול שהוא בפועל בית מברזל מרותך או מקובע בעזרת ברגים. יודעים כיצד לפתוח בעדינות את מנעול הרתק ולשחרר את הארגז.

רוני מנעולים ושירות לאופנוענים

אנו בחברת רוני מנעולים מכירים את כל סוגי האופנועים, כל סוגי הארגזים ושיטות הנעילה השונות. נגיע אליכם בתוך זמן קצר ונסייע לכם לפתוח את הארגז ולשחרר את המפתח. בין אם טרקתם בטעות את ארגז הקטנוע ובתוכו המפתח, או בין אם הרמתם את המושב והנחתם אותו ובתוך התא המפתח, פורץ ארגזים מקצועי יגיע ויסייע לכם. כל אנשי הצוות שלנו הם בעלי תעודת יושר מהמשטרה ובעלי ניסיון רב בפריצת ארגזים מכל הסוגים.

סוגי ארגזים שאנו פורצים:

  • פורץ ארגזים של אופנועים ללא נזקים
  • פורץ ארגזים בבית או בעסק 24 שעות
  • פריצת ארגזים מפלדה (לכל סוג)

אנו נעשה הכול כדי לא לקדוח את המנעול אלא לפרוץ אותו בעדינות, בשיטת הדגדוג ובעזרת מכשור עדין ומתוחכם. בשיטה זו נסייע לכם לפתוח את הארגז ולקבל את המפתח בחזרה. כך לא תצטרכו להחליף צילינדר או לשכפל מפתחות.

אם הנכם צריכים לפרוץ את האופנוע ראו פורץ אופנועים

פורץ ארגזים באישור המשטרה

לשירות פורץ ארגזים חייגו: 052-500-9002

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002