עינית דיגיטלית ייל – yale ייל

עינית דיגיטלית Yale

עינית דיגיטלית לדלת

יש לה מסך LCD של 3.2 אינץ', היא מתאימה למגוון סוגים של דלתות (דלתות בעובי משתנה), יש לה רזולוציית מסך של 0.3 מגה פיקסל, היא כוללת נורית חיווי אשר מתריעה על מצב הסוללה, היא מתאימה לחור עינית בקוטר 14 מ"מ ושוקלת בסך הכל 160 גרם. מיהי הגברת?
שמה של העלמה היא עינית דיגיטלית YALE. עינית דיגיטלית זו תאפשר לכל בני הבית לראות מי מצלצל או מקיש בדלת הבית והאם האדם אשר עומד מאחורי הדלת רצוי או לא רצוי.

מהי העינית הדיגיטלית בעצם?

העינית הדיגיטלית היא מצלמה אשר מחוברת למסך LCD ומוצמדת לדלת הבית. באמצעותה ניתן לקבל תמונה מוגדלת ולראות מי נמצא לפני הדלת במהירות. משום שהעינית גלויה לכל היא מהווה גורם מתריע ועצם השימוש בה עשוי להבריח פורצים בלתי רצויים. אם אתם מעוניינים להתקין עינית דיגיטלית YALE מומלץ עבורכם לפנות אל מנעולן מקצועי אשר מבין בתחום ויודע כיצד לבצע את ההתקנה באופן מהיר ופשוט. באמצעות מנעולן מיומן ואדיב תוכלו להיות רגועים לגמרי והפורצים יחשבו פעמיים לפני שינסו לפרוץ אליכם.

מנעולן עם המלצות

חשוב לבחור במנעולן אשר מחזיק ברישיון אשר מתיר לו לעסוק בתחום המנעולנות ומחזיק בכל האישורים הדרושים מטעם משטרת ישראל. מנעולן שכזה יהיה אמין ומקצועי, כך שתוכלו לסמוך עליו.
אם אתם רוצים להתקין עינית דיגיטלית YALE , אתם מוזמנים לצור קשר עם חברת רוני מנעולים ולקבל שירות מחברה מקצועית אשר מכירה את התחום היטב ויודעת כיצד לבצע את ההתקנה באופן יעיל ומהיר.
אתם מוזמנים לצור קשר על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002