מנעול לדלת לפי דרישת הביטוח

שירותי התקנה/החלפת מנעול לדלת לפי דרישת הביטוח 24 שעות

הביטוח דורש מכם מנעול נוסף? אינכם יודעים בדיוק למה התכוונו? נשמח לעמוד לשירותכם ולספק מנעול לדלת לפי דרישת הביטוח במחיר משתלם כולל התקנה בשירות מהיר 24 שעות ביממה.

כמעט וכל דירה ובית בישראל מבוטחים באמצעות חברת ביטוח פרטית. כאשר אתם לוקחים משכנתא אתם מחויבים לבטח את הדירה, אך גם אם הדירה כבר בבעלותכם נוהגים רוב משקי הבית לבטח את הדירה כנגד שריפות, פריצות ועוד. לכל אחת מחברת הביטוח דרישות משלה על סוגי המיגון המבוקשים וסוג המנעול המדויק –שרק אם תתקינו אותם חברת הביטוח תאשר את הפעלת הביטוח. אנו מכירים את כל הנהלים ונוכל להתאים לכם את המנעול המבוקש בקלות, בלי בזבוז זמן ודאגות מיותרות.

מהן דרישות חברת הביטוח

כאשר אתם מבטחים את הדירה, הבית או המשרד, לחברת הביטוח רשימה של דרישות כדי לאשר לכם את הביטוח. לדוגמה:

  • מנעול איכותי –הדרישה הבסיסית ביותר היא מנעול איכותי רגיל, כאשר הדרישות נעות בין סוגי חברות שונות וסוגים שונים של מנעולים. יש חברות הדורשות מנעולים של חברת מולטילוק, יש הדורשות רב בריח וכך הלאה. המנעולים המבוקשים יכולים להיות פשוטים אך גם מהסוג המורכב, הכולל כרטיס חכם למניעת שכפולים, צילינדר משונן, צילינדר אינטראקטיב, צילינדר לוקסיס רב בריח ועוד.
  • מנעולים נוספים – במקרים מסוימים דורשת חברת הביטוח להוסיף גם מנעולים נוספים לכניסה, כגון מנעול כספת עליון או מנעול בעל צילינדר מיוחד. מדובר בבתים הממוקמים באזורים מסוימים בארץ או במשרדים בעלי ציוד יקר ערך.
  • אמצעי מיגון נוספים – במקרים מסוים תדרוש חברת הביטוח גם התקנה של אזעקה ואף מצלמות אבטחה.

הזמנה של אמצעי מיגון מדויקים

אנו מכירים את כל הדרישות של חברות הביטוח השונות ונוכל להתאים לכם במדויק את כל אמצעי המיגון הנדרשים מבחינת סוגי המנעולים השונים. במקום לבזבז זמן בהתרוצצויות אחר המנעול הנדרש, סמסו לנו ואנו נגיע אליכם כדי לעזור וכדי להתקין את הציוד שחברת הביטוח דרשה. כך תוכלו לחסוך זמן ולהתחיל להפעיל את הביטוח לשם שמירה על ביטחון הבית או המשרד.

להזמנת מנעול לפי דרישת הביטוח חייגו: 052-500-9002
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים