מנעול כספת ייל

מנעול נוסף לדלת מנעול כספת ייל התקנה/החלפה

מיגון דלת הכניסה באביזרים איכותיים הוא תנאי לבטיחות של הבית או המשרד שלכם. כאשר אתם דואגים להוסיף לדלת הכניסה שלכם אביזרי בטיחות מקצועיים, אתם יכולים להיות בטוחים שבני הבית מוגנים וכי כל הרכוש הנמצא בבית, במשרד או במפעל מוגן. אנו ברוני מנעולים ממליצים על התקנת מנעול כספת ייל המוריד בעשרות אחוזים את הסיכוי לפריצה, ונוסף על כך הוא בעל עיצוב מהודר ומקצועי.

מידע מקצועי על מנעול כספת ייל yale

שמו של מנעול כספת נלקח משיטת הנעילה של כספות ומכאן השם שלו. מתקינים אותו בחלק העליון של הדלת והמפתח שלו בעל צורה אופיינית. התקנה לא מקצועית של מנעול כספת תמנע שימוש נוח ולא תאפשר נעילה ופתיחה מהירים. אנו מתחייבים על התקנה מקצועית ואנו ממליצים על מנעול כספת ייל, שהוא בעל איכויות מקצועיות ורמת גימור מעודן.

כיום משתלם מאוד להתקין מנעול כספת עליון, משום שמחירו ירד ואפשר לרכוש אותו במחיר הוגן. נוסף על כך מנעול כספת yale עליון הוא מרתיע בפני קידוח ואף בפני ניסיון פריצה בלום הנפוץ אצל פורצים בימינו.

חברת ייל היא בעלת מוניטין בינלאומיים בעיצוב ובייצור של מוצרי מיגון מכל הסוגים, החל ממפתחות, צילינדרים ועוד. למעשה מנעול הצילינדר המודרני הראשון יוצר במשפחת ייל עוד במאה ה-19 וזכה לפטנט על שמו. כאשר אתם רוכשים מנעול כספת ייל אתם יכולים להיות בטוחים שמאחוריכם חברה בעלת ותק ומוניטין ששמה לנגד עיניה את מיגון הבית שלכם.

הניסיון והשירות של רוני מנעולים בהתקנת מנעול כספת ייל

כל אנשי הצוות של רוני מנעולים עברו הכשרות במקומות הטובים ביותר וכולם בעלי תעודת יושר מהמשטרה. אנו מנוסים בהתקנת מנעול כספת ייל, הדורש בהתקנתו מומחיות ועדינות. אנו מגיעים אליכם הביתה כדי לבדוק את דלת הכניסה וכדי לבחור את המיקום הטוב ביותר עבור מנעול הכספת שבחרתם.

אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה ונענים לקריאתכם במהירות האפשרית. אנו משתמשים בכלים העדינים ביותר כדי לא לשרוט את דלת הכניסה, הקירות או הרצפה שמסביב לדלת ומשאירים אחרינו את המקום נקי ומסודר.

למידע על מנעול כספת מתחרה של רב בריח לחץ כאן

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים