מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי – סופו של המפתח התקול

תיקון/התקנה/מכירת מנעול ביומטרי במבצע

כמה פעמים קרה לכם ששכחתם את המפתח ברכב או אצל חברים, שהילד שלכם איבד את המפתח בבית הספר או שהמפתח התקלקל לכם ברגע הכי לא מתאים- כשבדיוק הייתם צריכים לצאת מהבית? (טוב למען האמת אין כזה דבר "רגע מתאים"). כך או אחרת וודאי תשמחו לשמוע על הפטנט החדש אשר הפך להיות פופולארי ביותר בקרב בעלי דירות ומשרדים רבים- הפתרון הנפלא נקרא בשם "מנעול ביומטרי".

המנעול הביומטרי מותקן על הדלת וניתן לפתוח אותו רק על ידי טביעת אצבע. הפתרון היעיל נוחל הרבה יותר מאשר הסחבות עם צרור מפתחות והוא שם סוף למצבים המטרידים של איבוד מפתח, מפתח תקול וכו' אז בוא תתקדמו אל עבר העתיד עם מנעול ביומטרי.

ללכת עם להרגיש בלי- מנעול ביומטרי

באמצעות המנעול הביומטרי תוכלו ללכת לסיבוב בפארק מבלי להיסחב עם המפתח, תוכלו לחזור הביתה מחו"ל מבלי לחפש את המפתח בכל התיקים והמזוודות העמוסים, תוכלו ללכת לים או לבריכה ולהיכנס למים מבלי לחשוש שמא אדם זר יגנוב לכם את המפתחות, תוכלו לטייל בשוק ללא חשש מגניבת מפתח וכו'. יתרון נוסף של המנעול הביומטרי הוא שהוא מגיע כיחידה עצמאית ולכן לא צריך לחבר אותו לחשמל- כל מה שהמנעול צריך כדי לעבוד זה 4 סוללות אצבע ויש להחליף אותן בתדירות נמוכה, כך שתחזוקתו פשוטה ביותר.

המנעול הביומטרי מתאים למגוון סוגים של דלתות (דלתות עץ, דלתות ברזל וכו') וישנם מנעולים ביומטריים אשר מסוגלים לקרוא עד -150 טביעות אצבע!

פשוט לשים את האצבע- ואתם בתוך הבית או המשרד!

אם את מעוניינים להתקין מנעול ביומטרי לדלת בתכם או לדלת המשרד שלכם, אתם מוזמנים לפנות אל חברת רוני מנעולים וליהנות משירות מנעולן אדיב ומקצועי. החברה שלנו מחזיקה ברישיון ובכל האישורים הדרושים מטעם המשטרה.

עובדי המקצוע המנוסים שלנו יתקינו לכם מנעול ביומטרי איכותי ויבצעו את העבודה תוך זמן קצר. מעבר לזאת, תגבה החברה מחירים נוחים ותעניק אחריות מלאה עבור ביצוע העבודה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בנושא מנעול ביומטרי לבית, למשרד או לעסק על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

באישור משטרת ישראל

להזמנת מנעול ביומטרי חייגו: 052-500-9002

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002