מנעולן למשרד

שירות מנעולן למשרד 24 שעות

באישור המשטרה

מנעולן למשרד 24/7

צריכים לתקן את דלת המשרד? שירותיו של מנעולן למשרד באדיבות 24-7 במחיר הוגן. כשאתם סוגרים אחריכם את הדלת במשרד אתם רוצים להיות בטוחים שהמקום מוגן.

מקומות עבודה משתמשים בדרך כלל בדלתות הטובות ביותר. דלתות פלדה מתוחכמות, דלתות עם כרטיסים במקום מפתחות, דלתות שנפתחות רק באמצעות זיהוי אישי עוד.


אמינות מנעולן למשרד

אמינות גבוהה זה חשוב בבחירת מנעולן למשרד, יש מקומות עבודה שבהם רמת האבטחה גבוהה ביותר ומבוססת על תוכנות מחשב מתוחכמות הנמצאות תחת פיקוח 24 שעות ביממה. כל זאת כדי להגן על הנתונים השמורים במחשבים ועל תכולת המשרד. משום כך כאשר אתם מזמינים מנעולן למשרד אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את האדם הנכון שיגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לפתור את הבעיה.

מנעולן למשרד


השירות של רוני מנעולים למשרדים

כאשר אתם מזעיקים את צוות העובדים שלנו, אתם יכולים להיות שקטים שנגיע אליכם במהירות עם כל הכלים המקצועיים הנדרשים. אין אצלנו מצב ובו אנו נאלצים ללכת ולחזור כי אין לנו ציוד, או מצב שבו מנעולן למשרד לא יודע כיצד לפתור את הבעיה. כשאתם מתקשרים אלינו, אפשר להמשיך ולתכנן את היום כי המנעולן שלנו יגיע ויעבוד ביעילות ובמקצועיות.

כל העובדים שלנו הם מנעולנים בעלי תעודת יושר מהמשטרה, עברו הכשרות במקומות הטובים ביותר ולכן אנו מעניקים שירות למוסדות מדינה ולמשרדים חסויים. הדיסקרטיות שלנו היא מעל ומעבר ואנו עומדים בקשר ארוך טווח עם ארגונים ומוסדות כי יודעים שמקבלים מאיתנו שירות אדיב ומקצועי למשרד ללא פשרות.


מתי יש להזעיק מנעולן למשרד

משום שמקומות עבודה ממוקמים לרוב באזורי תעשייה, הם חשופים לפריצות וגניבות. למשך שעות ארוכות בלילה האזור שקט ואין בו תנועה רבה ולכן אי אפשר להשאיר משרדים ללא הגנה אף לא לרגע.

אנו מגיעים אליכם כדי לעזור במקרים הבאים:

  • פריצה – אם הגעתם בבוקר ונוכחתם לדעת שפרצו לכם למשרד או שקיבלתם פניה מחברת השמירה שהתרחשה פריצה או ניסיון פריצה. במקרים אלה יש לעשות מנעולן החלפת מנעולים או לתקן אותם כדי לוודא שלפורצים אין מפתח.
  • תקלה – אם דלת המשרד שלכם לא נפתחת נגיע כדי לסייע וכדי לפתור את הבעיה. במידה ואפשר לתקן את הדלת ולא להחליף צילינדר, נעשה זאת ולא נעמיס עלויות מיותרות.
  • אובדן מפתח/כרטיס – בכל מקרה שבו יש לאחד העובדים מפתח והוא אבד, יש להחליף את הצילינדר במהירות האפשרית כדי למנוע פריצה עתידית למשרד.

 

בכל מקרה של בעיית מנעול במשרד, בעמותה, במפעל או בכל מקום ציבורי אחר, עומדת לרשותכם חברת רוני מנעולים עם שירות מנעולן למשרד אדיב, מקצועי ומהיר.

צריכים מנעולן למשרד בתל אביב? לחצו כאן

מנעולן למשרד באישור משטרת ישראל

מנעולן מורשה

להזמנת מנעולן למשרד חייגו 24 שעות: 052-500-9002 רוני מנעולים

שירותי מנעולן למשרד 24 שעות רוני מנעולים מנעולן מורשה למשרדים באישור משטרת ישראל תיקון דלתות, החלפת מנעול למשרד מחזירי דלת וכל מה שמשרד צריך בתחום.

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002