מנעולן בשבת

שירותי מנעולן בשבת 24 שעות

כבר לא עובדים בשבת… (ישתבח שמו לעד!)

  • דרוש מנעולן גוי.

צריכים מנעולן בשבת עכשיו? פנו אלינו ותוך 20 דקות אנו אצלכם! שבת זהו הזמן שלנו להיות עם המשפחה ועם החברים. אבל מה קורה אם נתקענו מחוץ לדלת? למי נתקשר כדי שיסייע לנו בסופי שבוע ובחגים? חברת רוני מנעולים מתחייבת כי לא תישארו לבד עם הבעיה שלכם. אנו נגיע אליכם בכל זמן, כולל בשבת, כדי לעזור לכם.

מנעולן בשבת

אף אחד מאתנו לא רוצה לדמיין מצב ובו באמצע טיול אי אפשר להיכנס לרכב ואנחנו תקועים אי שם על הכביש המהיר, או שחוזרים הביתה מערב כיפי עם חברים בשישי בערב והמפתח נשבר בחור המנעול. הדברים הללו מתרחשים ללא הזמנה וצריך אדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שיגיע לעזור. דווקא סופי שבוע הם מועדים שרגישים לפריצות, כי הגנבים יודעים שאנשים נמצאים מחוץ לבית שעות ארוכות ומנצלים את זה. לכן אם הפתיעו אתכם בפריצה לבית, אם מישהו חיבל במנעול של הרכב, אם האופנוע נטרק והמפתח בפנים, מנעולן זמין בשבת יענה לכל קריאה לשכם ויסייע לכם לפתור את הבעיה באדיבות וביעילות.

הלקוחות שלנו בשבת

כל מנעולן שעובד בחברת רוני מנעולים הוא בעל הכשרה מקיפה ובעלי ניסיון רב בשנים, ולכן אנו יכולים לעזור לכל מי שתקוע עם מנעול מקולקל או עם דלת נעולה. מנעולן זמין בשבת יגיע גם לבתים פרטיים וגם למפעלים שהתרחש אליהם ניסיון פריצה בסופי שבוע. יש לנו לקוחות נאמנים המלווים אותנו כבר שנים ויודעים כי ניתן לסמוך עלינו שנפתור את הבעיה:

  • לקוחות פרטיים – מי שנתקע מחוץ לבית בשבת עם דלת נעולה, מי שאיבד את צרור המפתחות, מי שחזר הביתה מארוחת שישי וגילו שפרצו לו הביתה וזקוק להחלפה דחופה של צילינדר. אנו מסייעים בשבתות לקשישים החיים בגפם ועוזרים להם לתקן את דלת הכניסה כדי שיחושו שוב מוגנים.
  • מוסדות – מנעולן בשבת נותן שירותים גם למוסדות ציבור ולמבנים ציבוריים כגון בתי חולים, קניונים, מגדלי משרדים ועוד. סופי שבוע הם מועדים עם פוטנציאל פריצות שכן הם ממוקמים לעתים במקומות חשוכים. לכן אם מנהל התחזוקה מקבל קריאה כי חיבלו בדלת הכניסה או נערכה פריצה במפעל, אנו מגיעים כדי לבדוק מה הבעיה ולפתור אותה.
  • גופים ביטחוניים – אנו רשאים לפרוץ כספות עם נשקים וחומר מסווג. לכן אם התרחשה פריצה או ניסיון פריצה במקומות בעלי אופי בטחוני אנו מגיעים באופן מידי כי אנו מודעים לדחיפות שבעניין.

איזה עבודות מבצע מנעולן בשבת

מנעולן שעובד בשבת זמין לכל מקרה ובו אזרחים או מוסדות זקוקים לשירותיו. אנו בחברת רוני מנעולים מספקים שירות מקיף בכל תחום הפריצות והתיקונים, כולל פריצת רכבים, פריצת דלתות, פריצת אופנוענים, פריצה של כספת מכל הסוגים, החלפת מנעולים 24 שעות פורץ מנעולים מקצועי ועוד. אנו מיומנים בפתרון בעיות מורכבות, גם במקומות מרוחקים או חשוכים, אנו מספקים מגוון שירותי פריצה:

  1. פורץ כספות – כספת היא פתרון מעולה לשמור על חפצי ערך, נשקים, מזומן, דרכונים ועוד. יש מקרים ובהם המפתח לכספת אובד, או ששוכחים את קוד המנעול אבל צריכים באופן דחוף את תכולת הכספת, כמו הוצאת דרכון לפני טיסה. מנעולן זמין בשבת יגיע אליכם במהירות כדי לבצע פריצת כספות ולאפשר לכם גישה מהירה לכספת.
  2. פורץ דלתות – תקלה בדלת כניסה עלולה להתרחש ללא כל הכנה מראש. לפעמים המפתח נשבר בחור המנעול, לפעמים צרור המפתחות אבד, לפעמים נעשה ניסיון פריצה ביום שישי בערב כשלא הייתם ואי אפשר להיכנס הביתה. במקרה כזה אנו מגיעים אליכם ומסייעים לכם לפתוח את דלת הכניסה, מחיר פורץ דלתות בשבת מעט יקר יותר.
  3. מחליף מנעולים – מנעולן שעובד בשבת ייתן לכם שירותים של החלפת מנעולים, במקרה ובו נעשה ניסיון פריצה לבית והרסו את המנעול. אנו בחברת רוני מנעולים עובדים עם הצילינדרים הטובים בעולם, כולל מנעול קוברה ועוד.
  4. פורץ רכבים – הרכבים של היום הם אוטומטים ופועלים על מערכות דיגיטליות. ישנם רכבים הננעלים מבפנים ללא אפשרות לפתוח אותם מבחוץ, והדבר מלחיץ במיוחד אם מדובר בילד שננעל בתוך הרכב. מנעולן בשבת ערני לדחיפות של מצב חירום כזה ויגיע אליכם במהירות שיא כדי לפרוץ את הרכב ולשחרר את הילד התקוע. כך גם יוכל לסייע לכם אם איבדתם את צרור המפתחות ואין לכם אפשרות להיכנס לרכב בסוף השבוע.
  5. פורץ אופנוע – זה קורה לכל אופנוען במוקדם או במאוחר, סגרתם את הארגז או את כיסא האופנוע בחבטה והמפתח נשאר בפנים. זהו מצב מתסכל במיוחד בסופי שבוע כשיש לכם תכניות או שאתם תקועים באמצע בילוי. פורץ אופנועים מצוות חברת רוני מנעולים יגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים כדי לפתוח את הארגז ולשחרר את המפתח הכלוא.

יש בעלי מקצוע שעובדים מסביב לשעון גם בשעות הלילה כדי לתת ללקוחות שלהם שירות מלא, זמינות מנעולן בשבת הוא אחד מהם. המטרה שלנו היא שתוכלו להגיע הביתה בשלום עם הרכב, עם האופנוע, להיכנס הביתה ולהרגיש בטוחים ומוגנים. משום כך אנו זמינים בשבתות ובחגים ונענים לכל קריאה. מנעולן שעובד בשבת יגיע אליכם עם חיוך ועם כל המכשור שדרוש כדי לפתור את הבעיה.

מנעולן זמין בשבת

אנו בחברת רוני מנעולים מעסיקים מנעולנים שיש להם אישור מהמשטרה וכולם בעלי ניסיון ותודעת שירות מיוחדת. בין אם המפתח נשבר בחור המנעול ואתם לא יכולים להיכנס הביתה, בין אם אין לכם אפשרות להשתמש ברכב מסיבות שונות הקשורות למנעול, אנו עומדים לרשותכם גם בשבת.

הזמינו מנעולן בשבת עכשיו חייגו: 052-500-9002
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים