באנר

מניעת פריצת רכבים

האדם המודרני לא יכול להסתדר בלי רכב, ולפעמים יש למשפחה אפילו שני רכבים. אנו גרים במקום אחד ועובדים במקום אחר, מסיעים את הילדים לחוגים, נוסעים לבלות, מגיעים לבקר את המשפחה ואין ספק שהרכב הוא כלי עבודה שיש להסתמך עליו באופן יומיומי.

לא תמיד גנבים פורצים לרכב כדי לגנוב אותו, אלא רק מעוניינים לקחת רכוש יקר ערך הנמצא בתוכו. שמירה על כמה כללים תימנע פריצה לרכב וכך תהיו מוגנים בפני הפתעות לא נעימות.

מניעת פריצת רכבים

טיפים למניעת פריצת רכבים

לא נעים להגיע בבוקר ולראות שפרצו לך לרכב, השחיתו אותו וגרמו לו נזק. לכן כדאי להקפיד  על כמה אמצעי בטיחות בסיסיים לשם מניעת פריצת רכבים:

  1. לא להשאיר רכוש באוטו – עליכם להימנע מלהשאיר ברכב תיק, מחשב ובוודאי שלא נשק גלוי. הפִּרצה קוראת לגנב ואנשים המועדים לגניבות מחפשים רכבים שיש בהם רכוש גלוי לעין המונח על אחד הכיסאות, על הרצפה או מקדימה. לכן עליכם להימנע מלהשאיר רכוש שעלול לתפוס את תשומת הלב של גנב פוטנציאלי.
  2. להימנע מלהניח את מפתחות הרכב שלך במקומות חשופים – למשל אם אתה בחדר כושר הקפד להכניס את מפתח הרכב ללוקר. כיום שכפול מפתחות יכול להיעשות אפילו מתוך הטבעה של פלסטלינה, לכן אין להניח את המפתח במקום גלוי ויש להקפיד לשים אותו בלוקר או בתיק לידך.
  3. לא להשאיר פתח אוורור בחלון הרכב – גנבים יודעים כיצד לפתוח את מנעול החלון אפילו מתוך חריץ קטן ובדרך זו לפרוץ לרכב. לכן הימנעו להשאיר פתח אוורור, אפילו הקטן ביותר.

מה עושים אם פרצו לי לרכב?

אם פרצו לך לרכב עליכם להזמין מנעולן שיתקן את המנעול כדי שתוכל לנסוע בבטחה. חברת רוני מנעולים מכירה את כל השיטות של הפריצות לרכבים ובעלת ניסיון בפתרון בעיות בנושא זה.

אנו מגיעים בתוך זמן קצר ביותר כדי לעזור לך וכדי שתוכל להמשיך בשגרת יומך. נוסף על הטיפים שצוינו לעיל, עליכם להקפיד לא להשאיר ילדים ברכב לבד, לשכפל מפתח אחר אם איבדתם את צרור המפתחות, לוודא שהתקנתם את כל אמצעי הבטיחות נגד פריצות לפי דרישת הביטוח ועוד.

שמירה על כללים אלה יבטיחו לכם כי הרכב יעמוד לרשותכם בכל עת וכך תוכלו לתכנן את היום שלכם וליהנות ממנו בצורה רגועה ונעימה.

העמוד שייך לקטגוריות: טיפים
חייגו עכשיו 052-500-9002