למה לדעת איך לפרוץ מנעול יכולה להציל אתכם?

הסבר כיצד הידיעה איך לפרוץ מנעול יכולה להציל אתכם בחיים

ידיעה זו יכולה לחסוך לכם המון עגמת נפש, ובמקרים מסוימים, כמו למשל נעילת דלת של מכונית באופן אוטומטי, זה יכול להציל חיים. דמיינו שאתם הולכים ברחוב ורואים ילד כלוא ברכב. הזמן שלוקח למשטרה להגיע או למנעולן המוסמך לבוא יכול לעלות לו בחייו.

לכן, למרות שמנעולן זה מקצוע, חלק מהשירותים שהוא מקיים, בייחוד שירותי פריצות המנעולים, נדרשים למידע על ידי כל אזרח ממש כשם שעזרה ראשונה זה משהו שמוטב שכל אחד יידע.

 

מקרי מבחן שאירעו בעבר בתחום נעילת הבית והרכב אשר הסתיימו בחילוץ ע"י אזרחים לא מיומנים

נעילת דיירים על עדן החלון: לא מעט מקרים היו כאשר דיירים מסוימים ביקשו לבצע משימות עבודה בגובה מבלי שהוכשרו לכך, למשל ניקוי חלון מרפסת השמש. המרפסת, שלא נועדה לטיולים אלא רק לפיסול הבניין, אינה מכילה גדר ולמעשה אסור לצאת אליה.

הדייר יצא בשביל לנקות את החלון, אשר נטרק עליו. תושייתם של שכנים שלמדו בעבר פריצת מנעולים הצילה את הדייר הכלוא בין שמים וארץ. המנעול של דלת הכניסה נהרס אבל זה אפשר להם לפתוח לו את החלון ולהציל את חייו.

תינוק נשכח באוטו: אולי המקרה הכי נפוץ והכי שכיח לאחרונה. ההבדל בין אזרח שמפרסם תגובה נזעמת בוויינט לבין אזרח שקם ועושה מעשה הוא שמים וארץ. הראשון לא מציל חיים והשני כן, אבל בשביל להציל חיים במקרה הזה צריך לדעת נושא או 2 במנעולנות, שכן שבירת חלונו של בעל הרכב עשויה לסבך משפטית את המחלץ. לימוד נושא פריצת רכב ללא שברים ונזק עשוי גם להציל חיים וגם לא לסבך אתכם בתור המחלצים.

 

ממי ניתן ללמוד נושאי פריצת מנעולים?

מחברות מנעולנים אשר מעבירות הדרכות בנושאים אלו. ניתן גם ללמוד קורס מנעולן, אבל מי שלא מעוניין במקצוע זה לחיים, חברות מסוימות מעבירות קורסים בסיסיים בפריצת מנעול, וחלק מהתכנים של אותם קורסים מועברים באינטרנט חדשות לבקרים, החל בחיבורים כתובים ועד לסרטונים מדוברים או מדובבים.

מומלץ להתעדכן בכל עת, ואם יש לכם את היכולת ללמוד ישירות ע"י מנעולן תמיד עדיף

 

רוני מנעולים – הדרכות וייעוץ בנושא פריצת מנעולים

ברוני מנעולים מתמחים בפריצות כל המנעולים מכספות ועד רכבים ובתים. פריצת מנעולים עצמאית על ידי אזרחים לא מיומנים הוכחה כפעולה מצילת חיים בלא מעט מקרים.

אל תחכו לרגע הבא שתראו אדם נעול בסכנה ללא מענה. היו מוכנים בשבילו כבר עכשיו!

פנו לרוני מנעולים לצריכת ידע מתקדם בנושא פריצת מנעולים!

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002