למה לא כדאי לכם לפרוץ מנעול לבד?

הסבר למה לא כדאי לכם לפרוץ מנעול לבד

גם אם נדמה לכם שניכנתם בחוש טכני מפותח, את מלאכת פריצת המנעולים מוטב להשאיר למנעולן מוסמך. הנזק שאתם עלולים לגרום למנעול, לידיים שלכם ולכלי העבודה עמו אתם מנסים לפרוץ עלול להיות רב מהתועלת, מנעולן הוא מקצועי באישור הרשויות, מה שאומר שזו הכשרה לכל דבר ועניין, וזה מעבר ליכולות טכניות. ייתכן כי לכם יש יכולת טכנית טובה משל המנעולן שלכם אבל הוא בעל הידע, ובנושא זה – בעל הידע הוא בעל המאה.

למה לא כדאי לכם לפרוץ מנעול לבד
למה לא כדאי לכם לפרוץ מנעול לבד

נזק למנעול

נזק למנעול הוא החשש העיקרי שלנו מכך שתנסו לפרוץ לבד. לא רק שהדלת תמשיך להיות נעולה, המנעול יהיה במצב עוד יותר מדורדר ממה שהוא היה לפני כן, ולמנעולן יהיה הרבה יותר קשה לתפעל אותו ולהביא לפתיחת הדלת. הדבר יצריך שעות מנעולן רבות יותר מה שיוביל לטיפול יקר יותר. ייתכן ויידרשו פעולות מסיביות כמו הבקעת הדלת וטיפול בה מבפנים. עצה שלנו: אל תגיעו למצב הזה. אם הסתבכתם עם דלת טרוקה או נעולה, קראו רק למנעולן.


נזק לידיים

בל נשכח כי מדובר בכלי עבודה כבדים שמטרתם היא לפלס את הלא מובן מאליו: דלת קשיחה ומנעול מתנגד. זה עלול לגרום לנזקים בידיים, נפיחויות ודלקות: זה לא לימוד רישום, נגינה או עבודה – אלא ביצוע עבודה שאינכם יודעים ואינכם מיומנים בה. הנזק שתעשו לידיים שלכם עלול להיות חמור מאד, במיוחד אם מדובר במנעולים חזקים שגם למנעולנים קשה לפרוץ, למשל מנעול תלייה הכלוא בחגורת רתק, או בשמו המקוצר “מנעול רתק”.


נזק לכלי העבודה

קניתם מברגה, דיסק חשמלי, מקדחה? אלו כלים לא זולים, ושימוש לא נכון בהם עשוי להוביל לשבירתם או שחיקתם. זה יעלה לכם ביוקר שכן לא רק שקניתם כלים חדשים, הורדתם את ערכם ל- 0 בשל מעשה חפוז ולא חכם שעשיתם. לכן, חכו למנעולן המוסמך, ואל תנסו לתפעל מנעול לבד. הסבירות שתשבקו או תשחקו את כלי העבודה עמו אתם מנסים לבצע את המשימה גדול מהסיכוי שתצליחו לפתוח את הדלת הפרובלמטית.


רוני מנעולים – שירותי פריצת מנעולים

לרוני מנעולים צוות של מנעולנים מכל התחומים: דירות, רכבים, אופנועים, כספות, ועוד. לחברה מחלקה להתקנת אביזרי דלת כמו ידיות בהלה ומחזירי שמן. החברה מבצעת את כל שירותי הדלת והמנעול להם אתם עשויים להזדקק, ולכן אם יש התנגדות במנעול, לא חשוב של איזה התקן רוני מנעולים היא הכתובת!

פנו לרוני מנעולים לפריצת כל סוגי המנעולים בבית וברכב! חייגו: 052-500-9002

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים