כיצד למגן את דלת הכניסה

טיפים ומידע כיצד למגן את דלת הכניסה בבית או בעסק

חשוב לדעת כיצד למגן את דלת הכניסה בדרך חכמה כי דלת הכניסה שלנו היא ערובה לביטחון של בני הבית או עובדי העסק וסחורה שקיימת. כך גם מגינה דלת כניסה על הציוד ועל נתונים רגישים הנמצאים במשרדים, מפעלים ומבני ציבור. אנו משקיעים כסף רב ברכישה של דלתות מתוחכמות בעלות מנגנונים מורכבים, אבל השאלה היא אם זה מספיק. אנו רוצים לדעת שהמקום מוגן ושמור וכי איש לא יוכל להיכנס אליו ללא רשותנו.

להלן כמה טיפים כיצד למגן את דלת הכניסה בצורה יעילה ובכך להעלות את אפקטיביות ההגנה שלה ולמנוע כניסה של פורצים.

מיגון דלת כניסה

יש כמה אפשרויות כדי להעלות את רמת ההגנה של הדלת. בראש ובראשונה כמובן מומלץ לרכוש דלת איכותית, כגון דלת פלדלת, דלת רב בריח, דלת רשפים, דלת שריונית חוסם ועוד. נוסף על כך מומלץ להתקין בדלתות אלה אביזרים נוספים שיעלו את רמת המיגון בבית:

  1. ידית אבטחה אלקטרונית – ידית אבטחה אלקטרונית מאפשרת כניסה באמצעות הקשת קוד. כך אנו בטוחים שרק אנשים מורשים יוכלו להיכנס למקום.
  2. סוגר עליון – זהו מנעול שיש לו שתי מטרות. האחת הוספת מיגון לדלת מתוך הבית באמצעות מנעול נוסף, והשנייה היא שאפשר לפתוח חריץ בדלת והיא עדיין נעולה. כך אין צורך לפתוח את הדלת לרווחה אם לא בטוחים מי עומד בחוץ.
  3. מנעול כספת עליון – מאפשר נעילה של הדלת נוסף על הצילינדר, מה שמומלץ ביותר כאשר עוזבים את הבית בסופי שבוע או בחגים. מנעול עליון מרתיע פורצים שכן הוא מהווה חומת הגנה נוספת שיש לעמול ולפרוץ אותה.
  4. התקנת ידית קבועה – כך אנו בטוחים שכאשר אנו סוגרים את הדלת אחרינו, היא נעולה ואי אפשר לפתוח אותה באמצעות שימוש בידית מבחוץ. מומלץ במיוחד אם יש ילדים שלא תמיד זוכרים לנעול אחריהם את הדלת.
  5. החלפת מנעול מוגן – יתכן שיש לכם כרגע מנעול ישן שכבר לגנבים יש כבר שיטות קלות לפריצת המנעול, תמיד כדאי בראש ובראשונה להחליף מנעול לאחד חדיש ומוגן יותר שמעודכן בפטנטים חדישים וכמובן קשה יותר לפריצה.
  6. הוספת מצלמה – מצלמת אבטחה יכולה גם לסייע בעניין ההרתעה כיום ישנם גם עינית מצלמה דיגיטלית שקלה להתקנה על הדלת במחיר סביר אך תמיד מצלמה רצינית שמצלמת גם בלילה נותנת אפקט חזק יותר של הרתעה.
  7. כיוון דלת נכון – במצב שבו דלת הכניסה מכוונת צמוד יותר היא מקשה יותר על פריצה אומנם לא באופן משמעותי אך עדיין יותר מקצה על הכנסת לום וגישה לבריחי הנעילה.

כיצד למגן את דלת הכניסה

מיגון דלתות בסיוע רוני מנעולים

אנו בחברת רוני מנעולים מתמצאים בכל סוגי ההגנות האפשריות בדלתות השונות. אנו מבצעים תחזוקה שוטפת לדלתות מכל הסוגים, כולל כוונון הדלת לרמה אופטימלית, שימון מקצועי, בדיקת הבריחים, כניסת מפתח ועוד. נוסף על כך אנו מספקים אמצעי הגנה מתוחכמים שאפשר להוסיף לדלת ומתקינים אותם לפי הזמנתכם.

נשמח לעמוד לרשותכם כדי לסייע לעזור ולייעץ כיצד למגן את דלת הכניסה ולהעלות את רמת המיגון בבית ובמשרד. אנו מגיעים בתוך זמן קצר ונותנים שירות הוגן ואישי לכל אחד. כך תוכלו להיות רגועים שאיש לא יוכל להיכנס ללא רשותכם וכי המקום מוגן ושמור 24 שעות ביממה.

Call Now Buttonחייגו עכשיו 052-500-9002