כיוון דלת – כיוון דלת פלדלת

כיוון דלתות פנים – כיוון דלת ממד

דלת ביתך אינה נסגרת כראוי? הדלת לא נטרקת? קשיים בנעילת הדלת?
כנראה שהינך צריך לבצע כיוון דלת!

כיוון דלת – מה זה?
דלת מכל סוג שהוא יושבת על צירים אשר נעים פנימה והחוצה מה שגורם לפתיחת הדלת אחרי לחיצה על הידית כמובן. ומיקום הדלת בין מרחקי הצירים וגובהם חשוב הן בדלת והן בציר.

כיוון דלת פלדלת – מקצועיות וניסיון
משקלה של דלת פלדלת הוא לא מעט וכאשר מבצעים כיוון דלת פלדלת לרוב המקרים מוציאים את הדלת מן הצירים מספר פעמים עד לתוצאה הנכונה. אינכם רוצים גב תפוס. כמו כן שאינכם הייתם רוצים לגרום נזק חלילה הן לריצוף ביתכם והן למערכת הפנימית של הדלת פלדלת. אמרו כבר חכמים מאיתנו שאין חכם כבעל הניסיון, אנחנו עם ניסיון נרחב בתחום כבר שנים.

כיוון דלת ממד – חשובה ויעילה
כמה פעמים קרה לך שסגרת את הדלת ממד והנעילה קשה במיוחד או שצריך ממש לטרוק אותה בחוזקה שמעירה את כל הבניין? שתדעו דלת ממד שאינה מכוונת היטב מקשה גם על הנעילה!
עם זאת דלת ממד מאוד אבל מאוד כבדה ובגלל משקלה היא יוצאת מכיוון במהלך השנים וצריכה כייוון.
טכנאי לכיוון דלת ממד הוא מנעולן יותר מהסטנדרטי מפני משקלה הכבד מצריך גם כוח פיזי על מנת השלמת הפעולה, ולכן לפעמים מצריך הנושא שני אנשים לביצוע.
מחיר כיוון דלת ממד הינו מעט יותר גבוה ממחיר כיוון דלת פלדת.

כיוון דלת פנים – דלתות עץ וכדומה
משקל דלתות פנים הינו קל יחסית לשאר הדלתות, מנעולן מקצועי עם סבלנות יכול לבצע כיוון דלת פנים במהירות. מקרים נפוצים בדלתות פנים שהצירים נשברים וזה כבר סיפור אחר (גם אנחנו מתקנים).

רוני מנעולים החברה המובילה בתחום כיוון דלתות – בפריסה ארצית – שירות 24 שעות – אמין מקצועי ומהיר כנסו והזמינו טכנאי מומחה לעניין כיוון דלת.

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002