יציקת כספת

שירותי יציקת כספת מקצועית

אמינות מובטחת

מורשה לכספות

הביטחון במקום הנכון יציקת כספת עם חברה מסודרת רוני מנעולים! כאשר אתם רוכשים את הכספת, עליכם לוודא שהיא מהסוג הטוב והמקצועי. לעתים רכישה של כספת כבדה במיוחד היא פתרון למניעת עקירתה על ידי פורצים פוטנציאלים. אבל הפתרון הטוב ביותר הוא לוודא את קיבועה של הכספת למסד שבו היא אמורה להיות, כולל יציקה מאסיבית, קיבועה והשלמת תיקונים אחרונים לשם מראה אסתטי סביב הכספת.

אנו בחברת רוני מנעולים מבצעים יציקת כספת בצורה המיטבית, כדי שתוכלו להיות שקטים ורגועים שהרכוש שלכם נמצא בידיים טובות. בדרך זו אף אם מתקיימת פריצה לבית או למשרד, לא יכולים הגנבים לשלוף את הכספת ולפתוח אותה במקום אחר.

יציקת כספת

כיצד מבצעים יציקת כספת

כאשר באים לבצע יציקת כספת יש להחליט על המיקום הטוב ביותר, בין אם מדובר על יציקתה בקיר או ברצפה. אפשר לקבע כספת לקירות, בתוך ארון, מאחורי גרם מדרגות ואף לרצפה עצמה. כאשר מקבעים כספת לרצפה ע"י יציקת כספת יש לוודא כי הקיבוע אמין ביותר, כדי שלא יהיה מצב ובו בעתיד יהיו סדקים או בעיות שיצריכו את שליפתה ואת התקנתה מחדש. משום כך התקנה מקצועית היא קריטית כדי שהכספת תוכל למלא את ייעודה.

איך זה מתחיל:

יציקת כספת מתחילה בשבירה של הבלוקים בקיר או הרצפות ברצפה והכנת החלל לבטון. לאחר מכן יש ליצוק את הבטון ובו אבנים גדולות המחזקות אותו, כולל שילוב ברזלי בניין, סביב הכספת עצמה. את הכספת מחזקים לקיר באמצעות חיזוקים מיוחדים ולאחר מכן סוגרים את החלל סביבה בצורה מדויקת. עם סיום היציקה מבצעים עבודות שיפוץ סביבה, כגון סגירת סדקים, צביעה ועוד, כל זאת לשם קבלת מראה אסתטי ונאה.

סוגי יציקת כספת:

  • יציקת כספת ביתית לריפצה
  • יציקת כספות אש מוסתרת
  • יציקת כספת מסמכים למשרד

שירות יציקת כספת של רוני מנעולים

בכספת שלכם יש תכשיטים, כסף, חפצי ערך אחרים ואף נשק. אנו מודעים לחשיבות של הכספת בבית ועובדים עם צוות דיסקרטי ואמין. כל העובדים שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה וניסיון רב שנים בהתקנת כספות.

לאחר שאנו מבצעים את יציקת הכספת אנו דואגים להשאיר את המקום נקי ומאורגן. אנו עובדים עם הכלים הטובים ביותר, כדי לא לשרוט את השטח מסביב וכדי להשיג יעילות מקסימאלית. העבודה היסודית שלנו מונעת אפשרות של שליפת הכספת מהרצפה או חיתוך הבטון מסביב וכך אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שחפצי הערך שלכם נשמרים בדיוק במקום שאתם החלטתם.

יציקת כספת באישור המשטרה

הזמינו עוד היום יציקת כספת לביטחון המושלם חייגו: 052-500-9002 רוני מנעולים
Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים