ידית בהלה

שירות תיקון ידית בהלה

החלפה והתקנת ידית בהלה מקצועי

יש לכם ידית בהלה לא תקינה? הזמינו את רוני מנעולים לתיקון ידית בהלה מקצועי ואמין 24 שעות ביממה

במהלך היום יום אנו נמצאים במבנים ציבוריים רבים- זה יכול להיות בקניון, באוניברסיטה, בבית הקולנוע, בבתי מלון, בפאבים, בבית הספר היסודי, בתיכון, בעבודה במשרד, במרכז מסחרי מסוג אחר, אצל הרופא ועוד. על דלתות מסוימות במבנים הללו יש להתקין ידית בהלה.

בצורה זו, במידה ויחול חלילה פיגוע או תיווצר שריפה, יוכלו האנשים אשר נמצאים במקום לצאת במהירות ולהימלט מהמקום. ידית הבהלה מאפשרת לאנשים לפתוח את הדלת בקלות גם במצבים בהם ישנו עשן או חושך. כל שצריך לעשות יהיה להישען עליה והיא תפתח.

סוגי ידיות בהלה שאנו מתקנים:

  • ידית בהלה לדלתות זכוכית
  • ידית בהלה ייל
  • ידיות בהלה לדלתות אש
מה קובע החוק?

לפי החוק, חייבים כל בעלי העסקים להתקין את ידית הבהלה. החוק קובע כי יש להתקין את הידית בכל חלק בבניין ובל קומה אשר מכילה מעל ל- 100 איש. במידה והידיות לא יותקנו בצורה תקינה לא יקבל המקום את האישורים הדרושים ולא יוכל להיפתח ולתפקד.

ידית בהלה

אתם בטוחים בכל מקום- התקנה בטיחותית ותקנית

אם אתם מעוניינים להתקין ידית בהלה לעסק, לחברה שלכם או לכל מקום אחר המחויב בהתקנת ידית בהלה לפי החוק, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- חברת רוני מנעולים. החברה שלנו מעסיקה מנעולנים מקצועיים ובעלי ניסיון, מנעולנים אלו ידעו כיצד להתקין לכם ידית בהלה איכותית ועמידה בצורה תקינה ובטיחותית.

נוסף על כך, נוכל להעניק לכם מגוון שירותים נוספים –נוכל להתקין לכם מערכות מיגון משוכללות לבית או למשרד, אביזרים נלווים, לתקן לכם צילינדר תקול, להחליף דלתות, להחליף צילינדר, לשכפל מנעולים עם מפתח אחיד, התקנת מחזיר דלת אש ועוד.

אצלנו תקבלו שירות מכל הלב, תקבלו אחריות מלאה עבור העבודה ונהיה זמינים עבורכם בכל שעות היממה, 7 ימים בשבוע.

התקשרו כבר עכשיו, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

להזמנת שירות לידית בהלה חייגו: 052-500-9002

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002