ידיות לדלתות

שירותי תיקון/החלפה/התקנת ידיות לדלתות לכל סוג

הידית משוחררת? אינה פועלת באופן תקין? הזמנו עכשיו תיקון/החלפת ידית לדלת במחיר משתלם!

הידית – פתח דבר

רוני מנעולים מובילים בתיקון והחלפת ידיות לדלתות, ידית לדלת הינה מקשרת בין שתי צדדיה של דלת, ידית אחת מכל צד עם מוט מקשר.  המוט שמקשר חייב להיות באורך המתאים כדי שהידיות ישבו בצורה תקינה ולא יתנדנדו ויעשו פעולה הולכת ונשנה על ריק.  בפעולת הורדת הידית אנו גורמים ללשונית בתוך המנעול חבוי או מנגנון וכדומה להיכנס פנימה ובכך הדלת נפתחת, ישנם המון ידיות לפי מבנה מתאים לכל סוג דלת להלן פירוט:

ידית לדלת פלדלת

דלת פלדלת מותקנת עם מנגנון נעילה פנימי, בתוך המנגנון ישנו ריבוע מוכן להכנסת מוט מקשר בעובי המדויק שלו עם שקע להכנסת הידית בצורה נסתרת, זאת אומרת שמבנה הידית בנוי גם לפרזול של דלת פלדלת/רב בריח (לרוב מתאים אותו סוג), התקנת ידית חדשה הינה פעולה דיי פשוטה ותהליך העבודה נע בין 5-10 דקות מלבד מקרים קיצונים שבהם אין אפשרות לשחרר את הידית (קורה שאנשים הדביקו את הידית בעבר).

ידית דלת עץידיות לדלתות עץ

ידית לדלת עץ מצריכה עבודה עם יתר עדינות בד"כ החומרים מממנה עשויה הידית הם פחות עמידים ללחץ חיזוק נוקשה, אם מחזקים את הידית יותר מידי חזק זה יכול להרוס את ההברגה של התפיסה.  הרבה מהידיות בדלתות עץ תפוסות עם ברגים 3-4-5 תלוי עד כמה המתקין לא התעצל.  הברגים אמורים לעזור לתפיסת הידית לכאורה אך לצערנו חומר עץ אינו בנוי לתפיסת ברגים ומשיכה הולכת ונשנה ובד"כ הם מתפרקים ויוצאים מהמקום.  יותר חשוב לשים דגש לחיזוק הבורג המקשר בצורה נכונה.

מבצע ידיות לדלתות עץ מ 149 ש"ח בקניית 2 ידיות לדלתות ומעלה.

ידיות לדלתות ממ"ד

כאן יש סוגיה, ידית מקורית לדלת ממ"ד או ידית חליפית? יש מספר רב של דגמי דלתות ממד שלכל אחת מהם מתאים הסוג שלה בלבד, ידית לממד תקני חשובה גם למניעת כניסת אוויר, כמו כן גם דלת ממ"ד הינה מאסיבית וחייבת ידית חזקה שלא תישבר באמצע פעולת הפתיחה/הסגירה מחיר ידיות לדלתת ממ"ד נע בין 200-500 ₪ תלוי בסוג הידית והעבודה עצמה.

ידיות לדלתות זכוכית

רושם חשוב עם נוחות כמובן אך מה שמתאים לנו במקרי דלתות זכוכית זה אך ורק לפי הפרזול שקיים על דלת הזכוכית לפעמים אין ברירה וחייבים להתקין רק את הידית שמיועדת כל עוד אנו עושים עבודה מקצועית ולא חאפרית, ישנם המון עיצובים מיוחדים שמתאימות לכל משרד או בית לפי צבעים: ניקל, ברונזה, אפור פלדה מוברש ובלי סוף, התקנת ידיות לדלת זכוכית ניתנת רק עם יש הכנה גם בדלת עצמה כי דלת זכוכית כיום הינה תמיד חייבת להיות מחוסמת ואי אפשר לקדוח חור מבלי לשבור את כל הדלת.

מבצע ידיות לדלתות זכוכית כולל התקנה מקצועית מ 249 ש"ח

ידית קבועהידיות לדלתות – ידיות קבועות

ידית קבועה לא מאפשרת פתיחה מחוץ לדלת כי אין אפשרות להורדת הלשונית, אך שימו לב! דלת שאינה נעולה היא טרוקה ואין זה מצב בטוח להשאיר איתו את הבית/משרד לבד, ניתן להחליף ידית קבועה לידית נעה או להפך.

 

רוצים לסדר את הידיות עוד היום? התקשרו או השאירו הודעה זריזה באתר

נשמח לתת לכם שירות תיקון ידית קיימת או לחילופין החלפה לידית חדשה במחיר הוגן! שלכם רוני מנעולים

להזמנת ידיות לדלתות חייגו: 052-500-9002

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002