טיפים לקניית כספת ביתית

טיפים מועילים לקניית כספת ביתית

להלן הטיפים האחרונים לקניית הכספת הביתית הבאה שלכם. חשוב מאד לגזור ולשמור מידע זה שכן לא בכל יום מחליטים לקנות כספת ביתית. זהו צעד חשוב שאין להקל בו ראש, במיוחד לא כיום, עת האמון של האזרח בבנק הולך ופוחת בממוצע, יותר ויותר אזרחים בוחרים לשמור את כספם ותכשיטיהם בביתם. נכון, זה גם מגדיל את פעילות הפריצות הפליליות, אבל דווקא משום כך – חשוב לבחור במשנה זהירות את הכספת הביתית שלכם, על מנת שתהיו מוכנים בשביל הפורצים שלכם והם לא יוכלו אפילו להתקרב לאוצר.

טיפים לקניית כספת ביתית
טיפים לקניית כספת ביתית

ערכו מדידה לאזור הטמעת הכספת

רצוי שהאזור יהיה חדר נעול, ובתוכו, רצוי להטמיע את הכספת בתוך קיר. כך, למעשה אתם נהנים מהגנה של 2 מנעולים: של החדר ושל הכספת עצמה אשר מוטמעת בקיר. אם יש לכם אפשרות ליצור בקיר דלת שמובילה לכספת, עשו זאת ודאגו שגם היא תהיה ניתנת לנעילה. המדידות של אזור ההטמעה ייעשו על פי גודל הכספת הרצוי לכם, אשר ייקבע בהתאם לכמות הטובין הממוצעת שתאוחסן בה בכל פעם.


גשו למידע בדבר חידושים טכנולוגיים בתחום הכספות

מנעולים מקודדים בקידוד מתוחכם ככל הניתן, חלוקת הכספת למדורים פנימיים, ועוד. רצוי לקרוא כמה שיותר ידע חדש על מנת לבוא מוכנים לחנות הכספות ולדעת  מה מבין החידושים הללו רלוונטי למקרה המבחן שלכם. בחנות הכספות כבר תהיו חכמים יותר ותדעו מה עליכם לעשות על מנת להביא לקניית הכספת המתאימה ביותר לביתכם, ובפרט – לתכולה שעתידה להיות מאוחסנת בה.


רכשו את הכספת המכילה את הממדים והנתונים הטכנולוגיים הנחוצים

ודאו שאתם מקבלים מחיר טוב עבורה, שירות ואחריות לתקופה ארוכה. הטמיעו את הכספת באזור המתוכנן, אותו מדדתם בטרם הקנייה. כעת, נלמד כיצד לשכלל עוד יותר את ההגנה של הכספת אם יש לכם בבית מערכת אזעקה (שנקראת גם מערכת אבטחה ומיגון או מערכת גילוי פריצה).


שכלול ההגנה על הכספת: סעיף זה מיועד לבעלי מערכות אבטחה ומיגון בלבד!

רכשו גלאי מכלול כספת. זהו מקרה פרטי של גלאי נפח אשר חצוב על הכספת עצמה. הוא משדר אותות כבר כשהפורץ נמצא בקרבת הכספת, ולא ממש נוגע בה פיזית. הגלאי משדר אינפרה אדום למערכת האזעקה אשר תבצע את תגובת המערכת בה בחרתם: קריאה למוקד האבטחה, הפעלת אזעקה, או דיווח שקט (דיווח שוד).


לשאלות נוספות על קניית כספת: רוני מנעולים לשירותכם!

חברת הבוטיק רוני מנעולים מספקת ייעוץ לכל לקוח המעוניין לקנות כספת לביתו. הייעוץ ניתן גם בנושאי מדידות, גם בנושאי שכלולים טכנולוגיים ומכניים בכספת וגם בנושאי אבטחת הכספת לבעלי מערכות אזעקה!

פנו לחברת “רוני מנעולים” לכל המידע המתקדם ביותר אודות קניית כספות ביתיות!

אולי זה יעניין אותך:

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים