הרמת דלת זכוכית

שירות הרמת גובה בדלתות זכוכית

שירות מדויק, אמין ומהיר

בעיות בדלת זכוכית שמצריכות בעל מקצוע

התקנתם דלת זכוכית, אבל היא עושה לכם בעיות? הדלת שורטת את הרצפה? נוזלי מים פוגעים והורסים אותה? יש שיפוע ברצפה? כל אחת מהבעיות האלה ויותר מכך – מבקשת פתרון מיידי של הרמת דלת זכוכית. לצורך כך אתם צריכים לאתר איש מקצוע מיומן שיגיע לביתכם, יבצע הרמה או במילים אחרות הגבהה, כך הדלת תתפקד בצורה חלקה, בלי לשרוט את הרצפה, בלי לאפשר לנוזלים להרוס אותה ובלי לתקוע את תנועת הדלת.

 

בעיות העלולות להיווצר בהתקנת דלת זכוכית

דלת זכוכית מאפשרת מראה יוקרתי לכל בית ומשרד, לכן לאחרונה רבים מתקינים אותה. יש משהו בשקיפות של הדלת, ביופי הבוהק, שמאפשר לכם לפנק את העיניים, להרגיש איכות מעולם אחר, לכן אנשים רבים מתקינים דלת זכוכית, אך היא עדינה ודורשת משנה זהירות בשימוש בה. כשיש בעיה של מים השוטפים את הדלת הם יהרסו בבוא העת את הזכוכית ולא תהיה לכם ברירה אלא להחליף אותה. כשהדלת שורטת את הרצפה זוהי בעיה נוספת שדורשת פתרון כי מה יעזור שיש לכם דלת לתפארת כשהרצפה מאבדת מתקינותה ומיופייה? לכן כדי למנוע בעיות עתידיות, יש אפשרות להרמת דלת זכוכית, כך היא לא פוגשת בהדיקות את הרצפה ועדיין מגינה מפני חדירות של מים ושריטות מיותרות.

 

שירות מדויק, זהיר ומקצועי

הרמת דלת זכוכית צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע שיודעים לעבוד בדייקנות, בזהירות ובמקצועיות. רוני מנעולן הוא האיש הנכון שיבצע את המלאכה עבורכם באמינות גבוהה, במקצועיות ובלי לבזבז מזמנכם היקר. במחיר שווה לכל כיס תוכלו להזמין אותו לביתכם או למשרדכם ולבקש הרמת הדלת והחזרתה לתפקוד מלא ותקין. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו 052-5009002.

 

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002