הכלב שרט את ציפוי הדלת? יש פתרון שיכול לחסוך לכם המון!

כלב

אם יש לכם כלב אז כנראה שאתם אנשים רגישים ולא פעם אנו יודעים שכלבים כמו בני אדם יש גם כן צרכים שהם חייבים לעשות, מרוב לחץ הם קופצים על הדלת פלדלת או כל דלת פלדה שיש עליה ציפוי טפט ושורטים אותה.  קודם כל מה שכבר קרה לציפוי קרה ועדיף תמיד לקחת דברים ברוח טובה.

למרות שאף על פי כן מעצבן ונותן תחושה שהנזק הינו גדול מבחינה כספית ואתם לא תכננתם להוציא עכשיו סכום כלשהו על דלת חדשה.

אז יש לנו פיתרונות נהדרים לדלת בשבילכם!

קיימת האפשרות הפשוטה ביותר במקרה שהטפט בצבע לבן (שימו לב לבן!) לצבוע את הקרע במידה והוא קטן עם טיפקס.

במידה והדלת בציפוי חום אגוז ניתן לקנות בחניות של צבעים אפילו בחניות צבעי ציור “טוש לורד” בצבע חום כהה ומלא את הסריטות החשופות, כנ”ל לגבי צבעים שונים.

צלמו תמונה בנייד זה יכול לעזור לכם לבחור איזה צבע הכי מתאים אך תיקחו בחשבון שלפעמים התמונה קמת משתנה לפי התאורה או הפלאש של המצלמה.

הפיתרון המושלם לחידוש ציפוי הדלת

ניסיתם הכל ועדיין לא אהבתם את ה”לוק” ? ממש חשוב לכם שהציפוי יהיה חדש ואסטטי?

חברתנו יכולה להעניק לכם שירות ציפוי דלת מקורי שיחסוך לכם המון כסף לעומת דלת חדשה לגמרי, גם אם רק צד אחד נפגע מציפורני החתול או הכלב האהוב ניתן לעשות ציפוי רק על צד אחד.

במקרים והנכם שוכרים דירה בתל אביב כנראה שאתם גם ככה משלמים שכר דירה דיי גבוה, לא עולה לכם שקל לנסות ולהתקשר אל בעל הנס ולפנות אל ליבו בעניין, אולי גם לפני הדלת הייתה דיי דהויה ובמצב לא כל כך חדש ופה לאחר תהליך של החלפת ציפוי לדלת לחדש לגמרי אתם למעשה משביחים את הנכס במידה מסוימת.  אם זה לא הולך תנסו להגיע לפשרה אולי בעל הדירה כן יהיה מוכן להשתתף איתם על מחצית מההוצאה. שווה לכם לנסות!

כדי להבין ולדעת עוד על הנושא בצורה יותר פרטנית בקרו בעמוד ציפוי דלתות שם תוכלו לקרוא עוד כל התהליך עבודה שבה זה נעשה, חומר שימוש ותמיד טוב להעשיר את הידע כללי. וגם לראות מגוון צבעים שקיימים, אולי הגיע הזמן לחדש גם סוג צבע מחום ללבן לדוגמה.

 

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים