בחירת דלתות פנים נבונה

טיפים לבחירת דלתות פנים נבונה עבורך

כדאי לכם לבחור דלת פנים שנכונה עבורכם, בחירת דלתות פנים נעשית על ידי שלושה רבדים: ציפוי צבע המונע דהייה, הגנה פיזית על הדלת באמצעות טבילה בפולימר וכמובן אמצעי הגנה לנעילת הדלת, אם נדרשים, וחשוב לציין הם לא תמיד נדרשים! יש מצבים בהם הנעילה יכולה לסכן את הדייר, למשל אם מדובר בתינוק או בילד סקרן שנשאר בחדר ונכלא, או בתא שירותים/מקלחת שיש גישה לילדים הקטנים שלכם אליו.

בחירת דלתות פנים נבונה
בחירת דלתות פנים נבונה

 

מקומות כאלו רצוי מאד לא לנעול, ואם נועלים, יש לבחור באמצעי הכי קל לשחרור עבור מי שנמצא בפנים, תוך ווידוא עם הילדים שהם יודעים כיצד לשחרר נעילה, כולל תרגול של כל אחד מהם.

בחירת דלת עם ציפוי צבע

ציפוי הצבע הוא בעל תפקיד חשוב כפול: לשמור על הדלת מבריקה ולמנוע פיזית דהיית צבע. ישנם 3 סוגי ציפויי צבע, שלושתם מומלצים מאד: למינציה, אשר נדרש בעיקר עבור דלתות פנים לבודות. צבע בתנור אשר מכיל גם את הצבע עצמו וגם את חומר הציפוי. כמו כן, קיים גם ציפוי פורניר. משטר עץ בעובי 5 מ”מ בממוצע אשר תפקידו לאטום את הדלת ובכך להגן עליה מדהיית צבע.

בחירת דלת שנטבלה בפולימר

חשוב מאד לוודא כי דלת הפנים שלכם נטבלה בפולימר. זה מה שעושה את ההבדל בין דלת חזקה וחסונה לדלת רופסת. אם יש ילדים בבית, השתוללויות וריבים הם עניין של זמן. זה יגרור טריקת דלתות הטחת דלתות, וכד’, וחשוב מאד שכל דלת פנים שיש לכם בבית תהיה מוגנת בפולימר. זהו החומר היחיד שיכול לשמור 100% על הדלת מפני כל מכה, חזקה ככל שתהיה.

בחירת אמצעי נעילה לדלתות פנים

היכן שלא צריך, אל תקנו דלת עם נעילה. בחדר של התינוק מוטב לא לנעול את הדלת, ואם מדובר בילד שכבר הולך ומתנהל בעצמו, אך נמצא בסביבות הגיל הרך, 2-5 – מומלץ גם כן לא לנעול. לילדים כאלו נטייה להסתקרן ולהזיז כל מיני חפצים בחדרם, והיו מקרים שהם נעלו את עצמם בלי שהייתה לאביהם או אמם היכולת להסביר להם כיצד להיחלץ. המקרה נגמר בהתערבותו של מנעולן בלא מעט פעמים. לעומת זאת, בדלתות כמו מקלחת ושירותים סביר שתבקשו כן לנעול. חשוב להתייעץ עם מנעולן דלתות ולבחור רק התקני נעילה לילדים שהם התקנים בטוחים וקלים לשימוש.

רוני מנעולים – ייעוץ לגבי בחירת דלתות פנים ואמצעי נעילה רלוונטיים!

בחברת “רוני מנעולים” מספקים את סל הייעוץ המלא לבחירת דלתות הפנים שלכם, מחומרי ייצור ועד סוגי צילינדר ומנעול רלוונטיים.

בחירת דלתות פנים נבונה

צרו קשר עם “רוני מנעולים” חייגו: 052-500-9002

רוצים להחליף את הדלתות פנים בבית/בעסק בגלל תקלה? אנו מבצעים בתחום הדלתות גם תיקון דלתות פנים וחוץ ברמה גבוהה של כל החברות (פנדור, אלון, רב בריח, דרור, חוסם,  סטנדרט ועוד…) במחירים הכי טובים!

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים