איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי?

איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי
איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי

טיפים איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי ואמין

להלן כל מה שתצטרכו לדעת על איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי. ראשית כל, פורץ מנעולים באופן כללי – חייב להיות בעל תעודת מנעולן אשר מעידה כי הוא למד בבית ספר גבוה למנעולנות ותפקידו אושר על ידי משטרת ישראל.

שנית, עליכם לוודא שהמנעולן הוא בעל ניסיון בענף המקצועי לו אתם זקוקים. לדוגמה, אם נתקעתם עם מנעול שידוע כאזוטרי, למשל פאבלוק אמריקאי, ויש לכם ברירה להביא מנעולן שלמד בארץ או מנעולן שלמד בארה"ב, העדיפו במקרה זה את מי שלמד בארה"ב, משום שקיים סיכוי גבוה יותר שהוא יזהה את המנעול וידע לתפעל אותו, מה שאומר – פחות זמן עבודה לו ופחות לשלם – לכם.


פורץ מנעולים מקצועי בענף דלתות הבית

בחנו את פורץ המנעולים שלכם, וכך תדעו מה העבודה צפויה להיות והאם זה כדאי. אם מנעולן מבטיח לכם שהוא יפרוץ אליכם הביתה בקידוח במנעול, על אף שזה לא נשמע טוב, כי זה אומר שתהיה לכם הוצאה על החלפת המנעול, זה מאושר על פי חוק וזה גם הכי בטוח שיש. דווקא כאשר מנעולן מבטיח לפרוץ לכם פריצה שקטה התחילו לחשוד, משום שמה שזה אומר שיש לו את קוד המנעול שלכם, איתו הוא יוכל להכין מפתח בבוא העת.

כמובן שאם אתם יודעים מה דגם המנעול שלכם, כפי שהדגמנו בפתיחה, רצוי מאד לברר ולתת רק למי שהוא מנעולן בעל ניסיון בתפעולו על מנת לחסוך זמן וטרחה לכל הצדדים, כולל לכם.


פורץ מנעולים מקצועי בענף הרכבים

ודאו שהפורץ אינו מתכוון לפתוח (לפרוץ) את דלת הרכב באמצעות קידוח במנעול אלא אך ורק פתיחה שקטה. על אף ששני הצעדים חוקיים, דווקא ברכב הפריצה השקטה היא הבטוחה מבין השניים, משום שלהזמין גרר למוסך ולהתקין מנעול חדש יעלה לכם הון תועפות, ואם חברת הביטוח תשמע שהיא צריכה לממן את זה, הפרמיה שלכם צפויה כמובן לעלות.


פורץ מנעולים מקצועי בענף האופנועים והקטנועים

חשוב לוודא שתא הכפפות שננעל עם המפתח בפנים ייפרץ בלי לשבור כלום. הדלת צריכה להישלף באופן חלק על ידי דגדוג המנעול. החלפת תא כפפות לאופנוע זו הוצאה יקרה שלא כדאי לכם לקחת בה חלק.


פורץ מנעולים מקצועי בתחום הכספות

תחום הכספות דומה מאד לתחום הרכב והאופנוע במובן זה שהמנעולן צריך ויכול לפרוץ שקט, וללא קידוח. קידוח במנעול הכספת היה מצריך אתכם לחפש לה מנעול חדש, אך בשל כך שתעשיית הכספות מאד מהירה והחילוף של הדגמים מהיר מאד, רוב הסיכויים שלא הייתם מוצאים בכלל את המנעול מהדגם שנעקר לכם. כאמור, פריצה שקטה של כספות זהו אחד הנושאים הכי נלמדים בקורס מנעולן, ולכן כמעט כל איש מקצוע יידע לטפל לכם בכך.

איך לזהות פורץ מנעולים מקצועי

צריכים פורץ מנעולים מקצועי? חייגו עכשיו: 052-500-9002 (הכי מקצועי שיש) רוני מנעולים

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים