איך להוציא מפתח שנתקע בדלת

 

איך להוציא מפתח שנתקע בדלת
איך להוציא מפתח שנתקע בדלת

מדריך איך להוציא מפתח שנתקע בדלת

הוצאת מפתח שנתקע בדלת פשוטה ממה שחשבתם, אבל צריך להיערך לזה: יש לקנות מברשות מנעולנים, שהן למעשה ידיות דמויות מברשות, עם חלק מחוספס בקצה. החלק המחוספס בנוי כך שלא משנה מה היה קוד המנעול או המפתח שלכם, הוא חודר למרבית המנעולים.

בדרך כלל, כשקונים את המברשות הללו יש להעדיף סט שלהן עם המון סוגי ראשים, ולא מברשת בודדת שעשויה לא להתאים לדלת שלכם.

קניית מברשות חילוץ המפתח

ניתן למצוא אותן ב- EBAY, ובאתרי קניות נוספים בארץ ובחו"ל. חפשו תחת מילות המפתח Key Remove, Removal Hooks או Broken Key Extractor. הקפידו לבדוק שמוכרים לכם סט של מחלצי מפתחות.

כעת, כשהמארז יישלח לארץ אליכם אתם תהיו מכוסים מפני מפתח שנתקע בדלת. יצוין כי מפתח שנתקע בדלת עשוי להיות בעייתו של כל אחד, ומי שלא טרח בערב שבת, ורכש את הערכה עשוי למצוא את עצמו נזקק למנעולן שיילחץ לו את המפתח תמורת מאות שקלים לחילוץ.

חילוץ המפתח בזמן אמת

הצטיידו בשמן מכונות, למשל WD-40 התיזו שמן לתוך חור המנעול עם המפתח השבור.

קחו את אחת המברשות של חילוץ המפתח וטחבו את החלק המחוספס, או את הלולאה (תלוי איזה מברשת בחרתם) לתוך חור המנעול והתחילו למשוך את המברשת.

החלפת מברשות

במידה ולא עלה בידכם לחלץ את המפתח, החליפו למברשת אחרת. הפעם, הציצו מבעד חור המנעול ונסו לזהות האם קצה המברשת נוגע בשבר המפתח. מומלץ לבחור במברשת מסוג לולאה ולנסות להגיע למצב של כליאת שבר המפתח בתוך העיגול שלה, תוך חילוצו בשיטת המזכירה דייג בים.

אל תחששו למשוך חזק את המברשת, היא נועדה לחילוץ מפתחות ועל כן ערוכה להתמודד עם עומס כוח כבד.

מה עושים אם המפתח חצי/רבע בחוץ ולא ניתן להמשיך עם המברשת?

סביר שבשלב זה גם לא תצליחו להוציא את המברשת עצמה. הניחו אותה, עם שבר המפתח "מחייך" החוצה. קחו צבט וטחבו בשבר המפתח. התחילו למשוך את שבר המפתח אליכם. במידה וזה לא מסתייע בידכם, התיזו שמן מכונות על שבר המפתח ועל חור המנעול ונסו שוב.

בשלב זה, סיכוי רב כי שבר המפתח יחולץ

"רוני מנעולים" פותרים בעיות במנעולנים בזמן אמת!

בחברת "רוני מנעולים" יסייעו לכם לחלץ שברי מפתחות שנתקעו בדלת, ויספקו עצות לגבי בחירת מברשות החילוץ, במידת הצורך אפשר להזמין שירותי מנעולן, פורץ מנעולים, תיקון מנעולים ודלתות בכל שעה 24-7 רוני מנעולים מספקים שירות מנעולן 24 שעות ביממה כולל שבת וחג!

פנו אלינו למידע נוסף על חילוץ מפתח שנתקע בדלת באמצעות טכניקות מתקדמות!

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002