מנעולן ברמת אפעל

שירותי מנעולן ברמת אפעל 24 שעות

צריכים מנעולן ברמת אפעל לתיקון דלת או פריצה? פנו אלינו השירות הוא מידיי.

מנעולן ברמת אפעל 24 שעות – פורץ מוסמך ברמת אפעל רוני מנעולים

שירותי מנעולן ברמת אפעל ותל אביב תוך 20 דקות מנעולן מורשה עם רישיון, תיקוני דלתות, פריצת מנעולים והתקנת דלתות באישור משטרת ישראל

הבית הוא המבצר שלנו, כולנו רוצים להרגיש שהבית שלנו מוגן, שהילדים שלנו מרגישים בטוחים ושכל הרכוש שלנו נמצא תחת פיקוח. צוות רוני מנעולים ישמרו לכם על הדלתות ועל המנעולים ואחרי ביקור שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהם תקינים ואמינים.

אנחנו מבטיחים שירות הוגן, מהיר ומקצועי. אנחנו מגיעים אליכם בזמן קצר אחרי הקריאה ויודעים לטפל בכל סוגי הבעיות שיש במנעולים.

מנעולן ברמת אפעל


מתי להזמין מנעולן ברמת אפעל ?

יש להזמין מנעולן ברמת אפעל אם יש לכם בעיה עם המנעולים בבית שלכם, ברכב, באופנוע, אם יש בעיות בכספת, אם ניסו לפרוץ לכם למשרד ועוד. מומלץ להזמין מנעולן במקרים הבאים:

  1. פריצה – גם אם פרצו לכם לא דרך הדלת אלא דרך החלון, מומלץ ביותר להחליף צילינדר. אולי הגנבים מצאו מפתח בבית ונטלו אותו עמם לשם שימוש עתידי. במקרה כזה נגיע בתוך זמן קצר ונחליף לכם את הצילינדר באופן מיידי.
  2. נזק לדלת – בכל מקרה של נזק לדלת מומלץ להזמין מנעולן בתל-אביב כדי שנוכל לאבחן מה קרה ומהו סוג הטיפול הדרוש. לפעמים המפתח נשבר בחור המנעול, לפעמים הוא נתקע, לפעמים יש תקלה בדלת הפלדה ולא מצליחים לפתוח אותה למרות שעל פניו הכול תקין. בכל המקרים הללו נגיע במהירות ונאבחן מה הבעיה. אם אין צורך להחליף צילינדר רק נפתור לכם את הבעיה ותוכלו להמשיך בשגרת היום.
  3. אובדן מפתח – אנחנו ממליצים בחום להחליף את הצילינדר בכל מקרה של אובדן מפתח. גם אם אין על הצרור פרטים אישיים שלכם, כדאי להחליף צילינדר כדי להיות שקטים שאף אחד לא יעשה במפתח שימוש לרעה.

בכל המקרים הללו אנו עומדים לרשותכם כדי להגיב לכל קריאה במהירות האפשרית וכדי לסייע לכם בכל תקלה או בעיה.


הצוות של רוני מנעולים

כל המנעולנים שלנו הם בעלי תעודת יושר מהמשטרה ועברו הכשרות במקומות הטובים ביותר. לרשותנו ניסיון רב שנים בפריצה, תיקון ופתרון בעיות מכל הסוגים. יש לנו מאות לקוחות מרוצים בפריסה ארצית, ואנו מספקים שירותים למוסדות, בתי עסק, משרדי ממשלה, אנשים פרטיים ועוד.

אנו בחברת רוני מנעולים מספקים שירותים בתל אביב לכל סוגי הדלתות, כולל דלתות רב בריח, דלתות פלדה במפעלים, דלתות הנפתחות עם כרטיס אישי ועוד. במקרה של החלפת צילינדר בדלת רב בריח נשכפל את המפתח עם כרטיס חכם למניעת שכפול עתידי. אנו עובדים עם הציוד הטוב ביותר הקיים בתחום המנעולים ומשאירים אחרינו את המקום נקי ומסודר, ללא שריטות או לכלוך.

מנעולן ברמת אפעל תל אביב באישור המשטרה

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
Powered by