מנעולן ברחובות

מנעולן ברחובות 24 שעות ביממה

כשהמפתח אבד או שהמנעול נשבר, זה עסק מלחיץ ובשביל זה יש מנעולן ברחובות או בכל מקום אחר. תפקיד מנעולן ברחובות הוא לפרוץ את המנעול, לתקן אותו במידה והוא שבור או אפילו להחליפו אם יש צורך בכך, ולהחזיר את חייכם לשגרה ללא תקלות.

 • פריצת דלתות ברחובות
 • תיקון דלתות ברחובות
 • החלפת מנעולים ברחובות
 • פריצת רכבים ברחובות
 • תיקון דלתות כניסה לבניין ברחובות
 • פורץ אופנועים ברחובות 24 שעות בלי נזק

 

מנעולן ברחובות – מתי הוא נדרש?

גרים בסביבת רחובות ונס ציונה? תמיד כדאי לשמור טלפון של מנעולן ברחובות שקרוב אליכם. ישנם מספר מקרים הדורשים טיפול של מנעולן, והנה כמה מהם:

 • מעבר דירה – למניעת תקלות לא נעימות עם אנשים בעלי מפתח לדירה, כדאי במעבר דירה להזמין מנעולן שיחליף את מנעול הדירה לאחד חדש, אותו אין לאיש מלבדכם קרא עוד החלפת מנעולים מפורט.
 • שכפול המפתח – ישנם מקרים לא נעימים שבהם אנשים זרים שהיו במקום וקיבלו גישה למפתח ישכפלו אותו ויפרצו לבית. בכדי למנוע את המצב, ניתן להחליף את המנעול לאחר ביקור כזה (לדוגמת פועלים הבאים לשפץ את המקום).
 • איבוד המפתח – מקרה כזה יכול לקרות לכל אחד באת חזרה הביתה או כניסה למשרד. זה לא סוף העולם, ניתן להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת ויאפשר גישה למשרד או לבית.
 • שחיקת המנעול – לאחר שימוש ממושך במנעול, הוא עלול להישחק ולהפסיק לפעול, או פשוט להיות לא-נוח לשימוש. החלפת המנעול על ידי מנעולן במקרה כזה היא הכרחית ואף חשוב שפעולה זו תתבצע כל מספר שנים בכדי לשמור תמיד על מנעול במצב טוב.

מנעול הוא אחד האביזרים בהם משתמשים יותר וחשיבותם רבה. הביטחון האישי של כל אחד תלוי במנעול הנועל את הבית או המשרד שלו ומגן עליו מפני זרים לא רצויים, פורצים ועוד. בכדי לשמור על הביטחון האישי ברמה הטובה ביותר, חשוב שהמנעול יהיה במצב טוב ויתוחזק היטב.

מנעולן ברחובות זמין סביב השעון – חברת רוני מנעולים

מנעולן הוא מקצוע חשוב ושימושי, והתועלת בו רבה ומשתלמת לכל אחד. מטרת המנעולן היא לשמור על הביטחון האישי שלכם ולעזור לכם לתחזק את המנעול של הדירה או המשרד שלכם. אם אתם גרים בסביבה וצריכים מנעולן ברחובות שיעמוד לרשותכם 24 שעות ללא תנאים, התקשרו למספר 052-500-9002 או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם עם הצעה משתלמת.

מנעולן מורשה ברחובות

שירות רוני מנעולים – מנעולן רחובות רשמי

 • מחירים על כל המנעולים-מנעולן במחיר זול ברחובות
 • מנעולן מורשה ברחובות באישור משטרה עם הסמכה
 • מנעולן מהיר ברחובת עם אופנוע להגעה מהירה עד הבית
רוני מנעולים מנעולן ברחובות

לקוחות מתעדים את רוני מנעולן ברחובות

כך – רז נאלץ להחליף את מנעול הדירה שלו: "חזרתי ממחקר במכון וייצמן בשעות הלילה כשירד גשם. הגעתי הביתה וגיליתי שהמפתח לא עלי. אין טעם לחזור למעבדה היות והמכון נעול ואין אפילו שומרים, אבל יורד גשם. בליית ברירה חיפשתי מנעולן באנדרואיד ומצאתי את רוני מנעולן ברחובות. מזלי שאני גר בבית עם דלת מעץ וצילינדר פשוט. הוא נפרץ בתוך פרק זמן קצר, וכמובן שקניתי מנעול חדש. מאז אני מקפיד לשמור את המפתחות בכיסים כל העת ולא להקל בכך ראש כשאני חוזר הביתה".

שלומי יצא לרגע מהבית אך שכח שאין ידית על הדלת: "רק כשננעלתי בחוץ הבנתי שסגירה זה כמו נעילה במקרה שלי. חבל שלא חשבתי על זה קודם. למזלי, פגשתי בשכן אחר שקרה לו דבר דומה, והוא המליץ מאד על רוני מנעולן ברחובות. אכן, האחרון הגיע לדירה שלי ופרץ את המנעול. לאחר מכן, התקין מנעול חדש, אך הפעם היה זה תורי להגדיל ראש: לא בחרתי את אותו מנעול אלא שדרגתי למנעול טוב יותר, קשה חדירה, ללא יכולת לשכפל באמצעות המפתח. בכך, נוסף לארנק שלי כרטיס פלסטיק נוסף: כרטיס השכפול".

כאשר שמרית ראתה את אורטל מעבר לכביש היא לא שיערה שזה יעלה לה בביקור מנעולן: "מדובר בחברה שהיא ואני לא התראינו מזה שנים. החלטתי לעצור לרגע את הרכב במפרץ, ויצאתי כשכל התכולה נמצאת ברכב. אחרי 10 דקות של שיחה מזדמנת חזרתי לאוטו וגיליתי שהוא נעול. למזלי, אורטל הייתה עם הפלאפון, ובאמצעותו עשיתי חיפוש והגעתי היישר אל רוני מנעולן רחובות, שלהפתעתי שלף את הדלת בלי לשבור כלום. מה אני יכולה להגיד, כל הכבוד, לא דמיינתי שזה ייגמר בצורה חלקה כל כך".

מסקנות מהעדויות – רוני מנעולים מנעולן ברחובות ממליץ לשדרג את הדלת בבית ויש לו כמה עצות גם לרכב

כך, למשל, זה יפה שהדלת של רז המדען ממכון "וייצמן" נפרצה מהר, אבל זה גם אמור להדיר שינה מעיניו. מה היה עושה פורץ אם היה מתחקה אחר דירה כזו? נכון, מדובר באדם ששוכר דירה, והבניין לא נראה פאר היצירה, מה שמראש לא יהיה מנקר עיניים לפורצים פוטנציאליים, אבל רז צריך לחשוב על טכנאי הכבלים שלו, החשמלאי המוסמך שלו, עוזרת הבית שלו – כל אלו יכולים להיות פורצים בפוטנציה!

שלומי מלין על שלא הייתה ידית על הדלת. לכאורה, אם זה בית שלו (וכן, אם הוא אישר לי להחליף מנעול בלי לשאול צד שלישי כלשהו, יש יסוד סביר שהוא בעל דירה בישראל ולא שוכר דירה) הוא צריך להתנהל על פי מידותיו, וכמובן שאם יש לו נטיות לשכוח מפתחות, עדיף שתהיה ידית שתחלץ אותו במקרה של טריקה ללא נעילה. יחד עם זאת, הידית יכולה לשמש פורצים שמתבוננים בחור המנעול כשהם מסיטים אותה, לומדים אותו ועשויים לשכפל את המפתח. על כן, צילינדר עם ידית מחייב מנעול שהוא 100% מוגן משכפול, למשל מנעול עם שקע סנייק או פינים צפים שונים בצורתם זה מזה. כך, הגנב לא יוכל להכין מפתח מפרופיל המנעול.

בהקשר למפתחות הרכב, התרענו כל כך הרבה פעמים לא לצאת בשום מצב בלי המפתח. תם עידן התמימות: הרכבים עם המנעולים החשמליים ננעלים מהר, ואין הרבה מה לעשות בנידון. מה שכן, זה במודה בתחום הרכב לספק מפתח ספייר, והצבתו דרך קבע בכיס יכולה הייתה למנוע מצב של הזמנת מנעולן רכב במקרה המדובר. בכל מקרה, מומלץ להתייחס למפתח הרכב כמו לארנק ולקחת אותו אתכם לכל מקום.

תיקון ושיפוץ דלת של מבנה – כל השירותים מטעם רוני מנעולן ברחובות

כידוע, דלת של מבנה יכולה להתבלות לא פחות מהמנעול או הצילינדר, וכאשר זה קורה, רק מנעולן יוכל לסייע לכם. כך, למשל – הדלת יכולה להתעקם, להידבק לרצפה, לצאת מכיוון, או שאתם פשוט יכולים לגלות שהפרזול של הדלת חלוד ודורש טיפול מידי. עבור מקרים מעין אלו מספקת חברת רוני מנעולים מנעולן רחובות שירות מלא. רוני כבר נתקל לא אחת בלקוחות שלא הצליחו להזיז את הדלת למרות שהמפתח הסתובב כהלכה, בשל כך שהיא הייתה תקועה ברצפה, או בלקוחות שהיו עלולים לישון עם דלת פתוחה כשבחוץ יש גשם, כי הדלת לא נסגרה על המפתח שלה.

במקרים מעין אלו, רוני יבחן את הדלת, יוציא אותה ממקומה, ויעסוק בכיוון הצירים. הדלת עצמה תשויף ותכוון בהתאם לצורך, כאשר התוצאה תהיה צירי דלת וגוף-דלת ישרים פלס, מוכנים לשרת אתכם גם לשנים הבאות. שימון הדלת בחורף באופן תדיר יכולה למנוע תסריטי בלהות מעין אלה. מומלץ שזה יהיה שמן מכונות אפקטיבי המטפל במתכות של דלתות ובפרט – במערכות צירים אחוריות שלהן.

כאשר מדובר בתיקון הדלת שלכם, מדובר בעבודה מקצועית שצריכה להיעשות באופן יעיל וללא דיחוי. לכן, חשוב לקרוא רק למנעולן המתמחה בסוג הדלת שיש לכם. רוני מנעולן ברחובות יבקש, ככל הנראה, לקבל תמונה של הדלת על מנת להבין במה מדובר, ואלו כלים צריך להביא לתיקון התקלה. במידה ומדובר בדלת שהמידע עליה אזוטרי יאתר רוני מומחה שיבצע את העבודה בשם חברת "רוני מנעולים", ובכך יחסוך לכם זמן המתנה יקר לגמר ביצוע עבודה כמו כיוון או הגבהת דלת. הגבהת דלת יכולה להתבצע גם בשגרה ולא רק בחירום, למשל אם מעוניינים להגביה דלת לפני הצבת פרקטים ברצפה.

כל המידע על פריצה למבנה ורכב מאת רוני מנעולן ברחובות

בשונה מפריצה לרכב או תא אופנוע, שצריכה להתבצע בשלמותה, ללא קידוח ושבירה מכל סוג, על מנת לא להעמיד את בעל כלי התחבורה בהוצאות נשך, פריצה לבית מחייבת קידוח במנעול. ישנם מנעולים שהקידוח בהם אינו מסובך ואינו עורך זמן רב, כמו במקרה של הדלת מעץ בעדות של רז בתחילת מאמר זה, בעוד ישנם מנעולים בהם הקידוח עורך זמן רב מאד, ונדרש מקדח מיוחד להכרעתם. בכאלו מנעולים מומלץ לכם להצטייד על מנת לא לתת לפורצים שלכם הזדמנות להיכנס אליכם הביתה לא ברשות ולא בסמכות. מוטב שיהיה לכם בדלת צילינדר אקסירה תוצרת צרפת ושהמנעולן יעבוד יותר שעות על הפריצה, מאשר שיהיה לכם מנעול קל שישמש כר פורה לפורצים.

לגופו של עניין, לאחר גמר ביצוע הקידוח, והכניסה של הדייר לביתו, מתחיל שלב ההתקנה. המנעולן ישלוף את כל שברי המנעול מהדלת, ויתקין על המגרעת מנעול חדש. במידה והוצא מהדלת מנעול ישן שנקנה לפני יותר מ- 10 שנים, מומלץ לחשוב בכובד ראש על עדכון המנעול למנעול איכותי יותר, קשה יותר לפריצה, אשר מסתמך על פינים צפים וכרטיס שכפול – ככלי יחיד לשכפול המפתח. כך, גם טכנאי מתחזה שהוא למעשה פורץ – שיבקר בביתכם לא יוכל להשתמש במפתח שלכם עם פלסטלינה כי לא זה מה שייצור את קוד המפתח הנכון בהינתן כרטיס שכפול.

עניין נוסף. מומלץ לבצע החלפת מנעול יזומה אם הבית שלכם אינו חדש אלא יד ראשונה/שניה מדייר אחר. כך, תוכלו לוודא שסביבת חבריו ומכריו של הדייר הקודם חסרת נגישות לבית שלכם, אשר צויד במנעול חדש. החלפה דומה מטעמים אלו מומלץ לבצע גם לתיבת הדואר שלכם הזמינו עכשיו מנעולן ברחובות בכל שעות היממה.

מנעולן ברחובות

שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים
לחץ לחיוג 052-5009002