מנעולן באלעד

שירותי מנעולן באלעד 24 שעות

באישור המשטרה

שירותי פריצה ותיקון ע”י מנעולן באלעד

פורץ רכבים – פורץ דלתות, פורץ מנעולים התקשרו: 052-5009002

אם שאלתם את עצמכם מה צריך לעשות מנעולן באלעד כדי לפרוץ מנעול – התשובה היא כמובן לקרוא למנעולן מוסמך קרוב לאזור מגוריכם, כמו למשל פורץ מנעולים באלעד אם הנכם גרים באלעד.

נשאלת השאלה כיצד תדעו לבחור נותן-שירותים טוב, ומה הוא יכול לשפר בדלת שלכם כך שהיא תהיה דלת “שומרת שבת”. הרבה פעמים אנשים קונים בתים בהם מנגנוני הפתיחה האלקטרוניים הם עובדה מוגמרת ויש, כידוע, פתרון טכנולוגי לנעילת הדלת שלכם, שאינו חשמלי אשר מאפשר להשתמש בו גם בשבת.

מנעולן באלעד 24 שעות

מנעולן באלעד 100 אחוז אמינות


בחינת טיב שירותו של המנעולן שלכם

מנעולן באלעד צריך, בראש ובראשונה, לגור באלעד, ואם לא – אז בראש העין או פתח תקווה במינימום. אחרת, שירותו יישא עלויות נסיעה יקרות. שנית, עליו להיות בקיא במספר סוגי מנעולים על מנת להגביר את הסיכוי שהוא יידע לטפל ביעילות במנעול שלכם.

לכן, מומלץ מראש לפנות למעסיק גדול שמעסיק מספר מנעולנים ולא למנעולן באלעד יחיד. כך, תיחשפו ליותר אנשי מקצוע, והמוקדן בחברה ימצא לכם את איש השירות בלי לסחוב אתכם בביורוקרטיה של טלפוני מיותרים.

מה שכן, תצטרכו לשלוח תמונה בוואטסאפ או באמצעי אלקטרוני אחר כגון פקס – של המנעול הנעול, על מנת שצוות החברה יידע את מי לשלוח על מנת לפרוץ את הדלת.


מנעולן מורשה באלעד


שילוב טכנולוגיה מתקדמת במנעולים – מדוע זה פוגע בשמירת השבת וכיצד ניתן למנוע זאת?

מנעולן באלעד שנמצא באזור שומרי מסורת נדרש לספק לא מעט פתרונות הנוגעים לשמירת השבת של לקוחותיו. כיום יותר מבעבר נראים באופן בולט עזרים אלקטרוניים בתחום נעילת הבתים – החל ממנעולים עם שטף מגנטי ועד מנעולים עם ממסר חשמלי.

ניתוק המנעולים יכול להתבצע רק מתוך הקיר, היכן שהאלקטרוניקה חצובה, וזה כמובן לא ראלי, ולכן מה שנשאר ללקוחות הוא לא לתפעל את כפתורי המנעול אלא לפתוח כרגיל את הדלת.

יחד עם זאת, יש פתרון יעיל יותר שיאפשר ללקוחות לא להתבלבל ולהתנהל כרגיל גם במהלך השבת.


קודן מכני לשומרי שבת

לכאורה, הוא נראה כמו מכשיר חשמלי אבל זה רק לכאורה. בפועל, מדובר על קודן שאת מעגליו החשמליים מחליפה אסופת של קפיצים ומשקולות זעירות אשר פותחות את הדלת בהינתן שהקשתם קוד נכון, וזאת בשונה מהקודן החשמלי שפותח מעגל סגור בהינתן קוד נכון, ובכך מאפשר פתיחה. הקודן המכני נחשב לאחד מעזרי הנעילה המבוקשים באלעד, והוא משלב יוקרה ופונקציונליות: מחד – הוא נראה כמו מכשיר אלקטרוני מתוחכם עם חוגת מספרים מעוצבת, ומאידך – הוא לא מכיל ולו בדיל קטן ביותר של חשמל: הכל מתופעל באמצעות מכניקה: על כן, מתקרא הוא גם “קודן שומר שבת”.


אלו שירותים צרכו בדרך כלל תושבי אלעד ברבות השנים?

  • החלפת מנעולים (צילינדר): ההחלפה התבצעה הן מטעמים מבצעיים עקב חלודה, והן מטעמי עיצוב הבית. אם הדלת מעץ/מוזהבת והצילינדר כסוף, הם העדיפו להחליף לצילינדר בעל גוון כהה לשילוב צבעים מוצלח.
  • פריצת רכבים: רכבים רבים באלעד כבר נפרצו על ידי מנעולן באלעד המתמחה בעקירת הדלת הנעולה בלי שבירה. הפריצה נדרשה, לרוב, עקב נעילת המפתח בשוגג בתוך הרכב, שעה שהמנעול האוטומטי ננעל עליו.
  • פריצה לבתים: פחות נפוץ, בשל כך שדלתות רבות נפתחות עם הידית, אך נרשמו מספר מקרים בהם דלתות ללא ידית נסגרו ועל כן גם ננעלו והיו חייבות בפריצה.

מהם הניואנסים החשובים בבחירת מנעולן מוסמך מאלעד?

ווידוא שהוא אכן מוסמך ויש לו אישורים מהרשויות לעסוק במלאכתו.

כמו כן, יש צורך לוודא שהמנעולן בקיא במנעול לשמו קראתם לו.

אם אינכם יודעים מהו המנעול, פשוט שלחו תמונה באמצעות ווטסאפ או אמצעי אלקטרוני אחר המציג את תמונת מנעולכם. עניין חשוב נוסף הוא הנושא של המחיר.

אם הזמנתם מנעולן שטוען כי המחיר של השירות מתומחר שווה בכל שעות היממה אין חשיבות לזמן הקריאה, אך לרוב – מנעולן ידרוש מחיר יקר יותר באשמורת הבוקר או אמצע הלילה, ואז בהחלט משתלם לחכות לבוקר אם זה אפשרי: למשל על ידי לינה אצל שכנים או חברים טובים.


אמינות השירות של מנעולן באלעד

מנעולן באלעד באישור משטרת ישראל
מנעולן באלעד באישור משטרת ישראל

מנעולן באלעד צריך לספק עבודה מהירה ויעילה, לעמוד בזמנים בהם התחייב, ולספק תוצרי התקנה איכותיים כנדרש. מנעולן באלעד או חברה המעסיקה מנעולנים באלעד צריכים לטפל בנושאים לא מעטים הקשורים לדלת כגון פריצה, תיקון והחלפת מנעול/צילינדר או שניהם יחד, כיוון דלת שלא נסגרת על המסגרת, הגבהת דלת צמודת-רצפה, הגבהת דלת או קיצור דלת ממד לפני התקנת פרקט/ריצוף, התקנת מחזיר דלת קפיצי שגורם לדלת להיסגר אוטומטית ולא לעמוד, התקנת ידית בהלה לדלת, ועוד. לרוב, מחזירי דלת וידיות בהלה נדרשות להתקנה במוסדות, משרדים עם סיווג בטחוני גבוה או כל מקום בו חשוב שהדלת תישאר סגורה 24/7. דוגמה טובה לכך בשוק האזרחי (ולא הביטחוני צבאי) היא חדר שרתים מקורר המאחסן קבצים בענן: חדר אשר לא מומלץ שייחשף להשפעות אקלים וסביבה ועל כן צריך להישאר סגור, כולל מהצד של הדלת.


טיפ לדלת תקינה

רובנו עושים טעות מרה ומשמנים אותם באמצעות שמן בישול. אך פעולה כזו תביא לצורך החלפת מנעול במהרה.

השמן תופס את האבק שבאוויר והופך לדבק, אשר מדביר בין חלקי מנגנון המנעול.

ליוצאי הצבא שבינינו, חשבו על זה כעל שימון נשק מלוכלך, אשר הורס את הנשק.

עוד מקרה שבו נהרוס את המנעול, ואז החלפת מנעולים תיהיה הכרחית,

מקרה נוסף כאשר מניחים על הידית משקל כמו מגבת רטובה, אנו תולים על המנעולים בגדים מגבות ואפילו תיקים ושיקיות, המנעול ניזוק עם הזמן.

שירותי החלפת מנעול הינה דבר מתבקש במקרה כזה, שכן נגרם למנעול נזק בלתי הפיך.


רוני מנעולים – חברה לביצוע כל עבודות המנעולנות

בחברתנו תוכלו לממש מגוון רחב של שירותים לדלת ולמנעול: פריצת דלת נעולה, תיקון דלת, תיקון מנעול, תיקון צילינדר והחלפת מי מרכיבים אלה (או חלקים מהם). החברה מתמחה בביצוע כל משימה שתחזיר את הדלת והמנעול לפעולה תקינה.

בחברה עובדים צוות גדול של מנעולנים מומחים ממיטב אסכולת המנעולנות הארצית אשר יוכלו לספק לכם שירותים מתי שתזדקקו להם.

להזמנת מנעולן באלעד למגוון שירותים לדלת ולמנעול – צרו עמנו קשר בהשארת הודעה או התקשרו לטלפון מס: 052-500-9002 נשמח לעמוד לשירותכם.מנעולן באלעד

הנחות והתחשבות במחיר למשפחות מבורכות ילדים באחריות!

מבצע החלפת מנעול 149 שח לתושבי אלעד

מנעולן באלעד באישור משטרת ישראל

להזמנת מנעולן באלעד חייגו עכשיו: 052-500-9002

Call Now Buttonלחץ לחיוג 052-5009002
שליחת הודעה בווצאפ
שלחו הודעת ווצאפ
שלום וברכה,
שלחו תמונות בווצאפ להצעת מחיר

מקרה דחוף? חייגו עכשיו: 052-5009002

תוך 20 דקות אצלך (שירות 24 שעות)

https://ronilocks.com - רוני מנעולים